• آیا بک لینک برای هر سایتی مناسب است؟
  بک لینک به معنای لینک از سایت های دیگه به سایت شما است. این لینک میتونه به صفحات داخلی سایت شما هم باشه. از نظر الگوریتم گوگل هر لینکی به سایت باعث افزایش اعتبار یا اتوریتی سایت شما شده و رتبه سایت شما رو افزایش میده.
  بنابر این میشه گفت بک لینک برای هر سایتی مناسب است و مخصوص یک گروه خاصی از سایت ها نمیشه.
 • آیا بک لینک سایت من را اسپم کرده است؟

  باید توجه داشته باشید که بک لینک باید طبق نظر متخصص سئو خریداری بشه. تعداد بک لینک، نوع آنها، فواصل زمانی، نوع لینک که به دامنه اصلی لینک بشه یا به صفحات داخلی و …. همگی از یک الگوی استاندارد پیروی می کنن. بنابر این اگر این استانداردها رعایت نشه و شما بی رویه اقدام به خرید بک لینک به تعداد خیلی زیاد و در فاصله زمانی خیلی کم کنید ممکن است دچار جریمه گوگل شوید.

 • اگر بک لینک رتبه سایت من را افزایش نداد پول من برگشت داده میشه؟
  در صورتی که سایت شما پس از خرید بک لینک افزایش رتبه نداشته باشد مسلماً ایراد از خود سایت و یا روش خرید بک لینک شما خواهد بود.
  بک لینک تضمینی به این معنا نیست که پول شما عودت داده میشه بلکه به این معنا است که این نوع بک لینک ها روی سایت های دیگه جواب مثبت داده بنابر این از نظر کیفیت تضمین شده هستند.
  وقتی که نمونه کار قبل از خرید به شما ارائه میشه، شما میتونید قبل از خرید از کیفیت آنها مطلع شوید و بعد اقدام به خرید کنید.
  بک لینک های دائمی قابل برگشت و برداشتن نیستند و بنابر این بهیچ وجه پول شما عودت داده نخواهد شد حتی اگر سایت شما پنالتی گوگل شود.
 • بک لینک دائمی بهتر است یا بک لینک ماهیانه؟
  تشخیص اینکه چه نوع بک لینک برای سایت شما مناسب هست با متخصص سئو خواهد بود. ولی آنچه که تجربه نشان داده بک لینک های دائمی خارجی به علت اینکه به مرور زمان ایندکس می شوند باعث قدرت گرفتن سایت در فاصله زمانی بوده در صورتی که بک لینک های ایرانی به صورت ماهیانه خیلی سریع تر ایندکس شده و جواب خواهند داد.
  بهتر است که ترکیبی از هر دو نوع بک لینک برای سایت خودتان در نظر بگیرید تا یک کار حرفه ای از نظر لینک بیلدینگ اجرا کرده باشید.
 • بک لینک انبوه در چه بازه زمانی باید اجرا شود؟
  همانطوریکه در سوالات قبلی جواب داده شد، نوع بک لینک، تعداد آن و فواصل زمانی آن را متخصص سئو باید با آنالیز دقیق سایت شما تشخیص دهد ولی از نظر تجربه این گروه، بک لینک های انبوه می تواند در فاصله زمانی کوتاهی درج شوند در صورتی که سایت شما دارای بازدید نسبتاً خوبی باشد.
  شما می توانید تعداد 1000 بک لینک را در هفته درج کنید در صورتی که سایت شما دارای ورودی روزانه حدود 200 ای پی از گوگل باشد.
  الکسای زیر 5000 نشان دهنده یک سایت نسبتاً خوب و با بازدید مناسب برای بک لینک های گروهی و انبوه است. هرچند نمی توان گفت که سایت های دارای بازدید کمتر نمی توانند از بک لینک های انبوه استفاده کنند.
  موارد بالا برای جوابدهی مطمئن خدمت شما ارائه گردید.

اگر سوال شما در این لیست نیست

می توانید از طریق تماس با ما سوالات خود را مطرح کنید ما آماده پاسخگویی هستیم

چنانچه برای خرید بک لینک نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت و یا فرم تماس با ما آن را با کارشناسان ما در میان گذاشته و بهترین پکیج را انتخاب نمایید.
پس از ثبت سفارش بک لینک خارجی و ایرانی، طبق برنامه زمان بندی سفارش شما اجرا می شود. پس از پایان کار گزارش کاملی از سایت هایی که لینک شما در آنها درج شده در قالب فایل اکسل و یا تکست برای شما ایمیل خواهد شد.
[contact-form-7 id=”3484″ title=”Contact form 1″]