50 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / 40 بیمار تحت مراقبت شدید


50 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / 40 بیمار تحت مراقبت شدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی شدن 50 بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

مهدی احمدی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: طی شبانه روز گذشته تعداد  142 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 20 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی و در این بازه زمانی 50 نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی افزود: همچنین طی 24 ساعت گذشته نیز 52 یمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

احمدی فر بیان داشت: در حال حاضر نیز 239 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 40 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وی گفت: تاکنون یک میلیون و 536 هزار و 155 بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد 513 هزار و 157 نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: از ابتدای آغاز این پاندمی 18 هزار و 825 بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که 11 هزار و 938 فوتی قطعی و 6 هزار و 887 نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

احمدی فر گفت:طی 24ساعت گذشته در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هیچ  فوتی کرونا ثبت نشده است.