33دفتر خدمات دولت جدید در گیلان شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری برنا؛ فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر گفت: از 793 مجوز صادر شده تاکنون، 430 مجوز دفتر پیشخوان خدمات دولت شهری و 363 مجوز دفتر ICT روستایی در استان صادر شده است.

وی در ادامه افزود: در این مدت، 206 درخواست صدور مجوز دفتر پیشخوان در سامانه مذکور به ثبت رسیده که 33 مورد آن منجر به صدور پروانه شده، 42 مورد در حال بررسی و تکمیل مدارک بوده و مابقی درخواست‌کنندگان نیز از ادامه کار انصراف داده اند.
توکلی گفت: در این مدت علاوه بر صدور پروانه، 2 عملیات اصلاح مشخصات در پروانه، 3 عملیات انتقال امتیاز و 6 عملیات تغییرنشانی نیز از طریق سامانه دفاتر پیشخوان به انجام رسیده است.
وی افزود: با توجه به مجوزهای صادر شده برای دفاتر پیشخوان خدمات دولت شهری و ICT روستایی وضعیت استان برای ارائه خدمات برون سپاری سازمان ها مناسب و پاسخگو خواهد بود.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به تعداد دفاتر موجود در استان خاطر نشان کرد: میانگین پوشش جمعیتی هر دفتر شهری 3727 نفر و هر دفتر روستایی 2555 نفر است که با توجه به میانگین کشوری، استان گیلان به لحاظ پوشش جمعیتی از متوسط کشوری بالاتر و پراکندگی دفاتر در سطح استان مطلوب است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف