139 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/ تعداد کل بستری ها 273 بیمار


139 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/ تعداد کل بستری ها 273 بیمار

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی شدن 139 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

مهدی احمدی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: طی شبانه روز گذشته تعداد 554 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 139 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی و در این بازه زمانی 54 نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی افزود: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته نیز 72 یمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

احمدی فر بیان داشت: در حال حاضر 273 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 39 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وی گفت: ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و 534 هزار و 402 بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد 512 هزار و 776 نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان داشت: از ابتدای آغاز پاندمی کرونا 18 هزار و 821 بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که 11 هزار و 938 فوتی قطعی و 6 هزار و 883 نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

گفتنی است؛ طی 24 ساعت گذشته در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 4 فوتی کرونا ثبت شده که سه نفر فوتی قطعی و یک نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده است.