117 دستگاه اجرایی در جشنواره شهید رجایی امسال در قزوین مورد ارزیابی قرار گرفتند

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ عصر سه شنبه با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، اعلایی استاندار، رجب رحمانی نماینده تاکستان و رئیس مجمع نمایندگان استان، ابوالفضل یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن شهید امامی قزوین برگزار شد.

ابوالفضل یاری در این جشنواره گفت: جشنواره شهید رجایی همه ساله به منظور تقدیر از زحمات دستگاههای اجرایی برتر در راستای استقرار نظام مدیریت عملکرد، خدمات رسانی سریع و با کیغیت، اجرای دقیق قوانین ، ارتقای شفافیت و سلامت اداری و انجام ارائه خدمات تخصصی دستگاه همچنین ایجاد رقابت در خدمت رسانی در بین دستگاههای اجرایی استان با حضور مدیران استانی و ملی برگزار می شود.

image_2022_8_30-22_22_5_315_WXB

وی بیان کرد: جشنواره امسال با شعار « دولت مردمی، نظارت عمومی و مشارکت نخبگانی برگزار شد.

یاری تصریح کرد: در جشنواره شهید رجایی از سال 76 از مدیران نمونه تجلیل می شد که از سال 82 معرفی دستگاههای اجرایی مورد توجه بود و از سال 87 مدیریت عملکرد و بهبود مدیریت و بهره وری در دستور کار قرار گرفت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین بیان کرد: ارزیابی دستگاههای اجرایی در 4 شاخص اختصاصی، عمومی، استانی و خاص انجام شد و 2006 شاخص توسط تیم های تعیین شده مورد بررسی قرار گرفت.

این مسئول اظهارداشت: 117 دستگاه اجرایی، شهرداری و بانکها مورد ارزیابی قرار گرفتند و تعداد 105 نفر این بررسی را انجام دادند و 17 دستگاه برتر برای جشنواره امسال انتخاب شدند.

دبیر جشنواره شهید رجایی در قزوین تصریح کرد: تلاش کردیم تا ارزیابی اثربخش و عدالت مندانه ای داشته باشیم و در این مسیر استانداری بسیار حمایت کردند تا کارها بدرستی انجام شود.

image_2022_8_30-23_10_15_827_iGm

وی گفت: دستگاههای اجرایی برتر بر اساس بالاترین مجموع امتیازات عمومی و اختصاصی با بیشترین رشد نسبت به سال گذشته به تفکیک گروههای ارزیابی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور ارزیابی شدند و در هر گروه یک دستگاه انتخاب شد.

یاری بیان کرد: 20 دستگاه در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، 12 دستگاه در گروه خدماتی و تولیدی، 11 دستگاه در گروه زیربنایی و توسعه زیر ساخت، 11 دستگاه در گروه سلامت و رفاه اجتماعی، 8 دستگاه در گروه عمومی و قضایی، 26 دستگاه در گروه بانک ها و بیمه ها، 29 دستگاه در حوزه شهرداری ها و سازمان همیاری شهرداری ها و در مجموع 117 دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی گفت: امسال 17 دستگاه برتر، شهردار و فرماندار برتر در جشنواره شهید رجایی بعنوان برتر معرفی می شوند.

image_2022_8_30-23_10_16_194_lFk

در ادامه از 17 دستگاه اجرایی برتر، شهردار و فرماندار و مدیر بانک و بیمه برتر تجلیل شد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف