112تیم گشتی ثابت و سیار پلیس راه در ایلام فعال شده است


 112تیم گشتی ثابت و سیار پلیس راه در ایلام فعال شده است

فرمانده انتظامی استان ایلام ازاستقرار 112 تیم گشتی ثابت و سیار به منظور برقراری امنیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان و سلامت زائران اربعین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار دلاور القاصی مهر، اظهار داشت: در راستای انضباط بخشی و کاهش حوادث جاده ای، هم در مسیر رفت زائران به مرز مهران و هم در برگشت زائران از مرز زمینی مهران به سمت استان های مقصد، تهمیدات ترافیکی مناسبی انجام گرفته است.

 وی افزود: امروز خدمت به زائران اربعین حسینی به یک باور قلبی تبدیل شده و همه عاشقانه در حال اجرای آن هستند و پلیس با تمام امکانات و تجهیزات ، آمادگی لازم برای اجرای این ماموریت بزرگ اربعین حسینی را دارد.

 فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه اربعین بزرگترین نماد معنوی دنیاست که هر ساله میلیون ها نفر در سراسر دنیا با عشق و ارادت به مولا و مقتدایشان وارد استان ایلام می شوند، گفت:تمهیدات انتظامی و ترافیکی لازم برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی(ع) در محورهای مواصلاتی فراهم شده است.

 سردار القاصی مهر ،خدمت به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) توفیق بزرگی برای عاشقان اهل بیت دانست و گفت: از کلیه رانندگان عزیز تقاضامندیم به منظور پیشگیری از حوادث جاده ای و نیز تسهیل در تردد زوار ،ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از هرگونه شتاب و عجله پرهیز کنند.