105 خانوار از اهالی روستاهای شهرستان مروست از نعمت برق برخوردار شدند


105 خانوار از اهالی روستاهای شهرستان مروست از نعمت برق برخوردار شدند

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد و شماری از مدیران استانی و شهرستانی105 خانوار از اهالی روستاهای شهرستان مروست از نعمت برق برخوردار شدند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد و به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، علی محمد زارع، قائم مقام مدیرعامل در برق نواحی در آیین افتتاحیه این روستاها، افزود: برای برق رسانی به روستاهای مروست 3150 مترشبکه فشار ضعیف و  9 دستگاه ترانسفورماتورر در مجوع به ظرفیت 275 کیلوولت آمپر به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه کرد :تا پایان امسال پنج روستای دیگر از نعمت برق برخوردار می شود که با برق رسانی به آن ها ، پرونده روستاهای بدون برق شهرستان مروست بسته خواهد شد.

این مسئول یادآور شد: 315 مشترک برق دیماندی در حوزه کشاورزی در شهرستان مروست وجود دارد که این تعداد مشترک،  شهرستان مروست را به عنوان یکی از قطب های کشاورزی استان مطرح کرده است.

قائم مقام مدیرعامل در برق نواحی یزد خاطرنشان کرد: مروست از طریق 6 خروجی پست تغذیه شده که طول شبکه های آن در مجموع 588 کیلومتر و از طریق 190 پست عمومی و 305 پست خصوصی توزیع برق برای مشترکین تامین برق می کند.