۸ هزار میز خدمت در کشور تشکیل شده است

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ رزمایش سراسری اعزام گروههای جهادی میز خدمت کشوری و دهمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین روز سه شنبه با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان ، سردار کفیل مسئول بسیج ادارات، سردار زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی، اعلایی استاندار، کبیری معاون سیاسی سردار آتانی فرمانده سپاه استان، رجحانی معاون عمرانی استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی و خانواده شهدا و بسیجیان ادارات در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

سردار کفیل مسئول بسیج ادارات کشور در این مراسم گفت: درود و صلوات می فرستیم بر ۱۵ هزار شهید کارمند و سه هزار شهید استان که الگویی ماندگار را در عرصه خدمت رسانی، اخلاق   مداری و تربیت انسانها به نمایش گذاشته اند.

image_2022_8_30-10_41_3_310_sGT

وی افزود: شهید رجایی تابلویی از خدمت گذاری صادقانه را به یادگار گذاشت و مرحوم ابوترابی تابلوی اخلاق و مقاومت و پرورش انسانها را به تصویر کشید  و شهید بابایی الگو و اسوه برای کارمندان و نظامیان و جوانان در خصوص فروتنی و اخلاق بود و شهید لشکری ایستادگی و مقاومت و صبر را ماندگار کرد.

این مسئول تصریح کرد: سردار آتانی در حمایت از بسیج ادارات سنگ تمام گذاشتند و کارهای ماندگاری را محقق کردند که جای تشکر دارد.

وی بیان کرد: ۱۰ درصد شهدای استان قزوین را شهدای کارمند تشکیل می دهند که نشان تعهد این گروه است.

سردار کفیل تصریح کرد: ۶۸۰ حوزه مقاومت و ۹۱۰۰ پایگاه مقاومت در ادارات فعال شده و مشغول خدمت هستند و جذب کارمندان برای تربیت کارمندانی در تراز انقلاب را مورد توجه دارند.

image_2022_8_30-10_41_4_73_0Uv

وی گفت: با برپایی میز خدمت یک حرکت جهادی برای نشان دادن خدمت جهادی در کشور آغاز شده و مدیران مانند طبیب در مساجد و روستاها حضور پیدا کرده و مسیر خدمت را هموار و تسریع کرده اند.

تشکیل ۸ هزار میز خدمت در ادارات کشور

سردار کفیل اظهارداشت: در سه ماهه امسال بیش از هشت هزار میز خدمت در ادارات تشکیل شده و مدیران و کارمندان پاسخگوی مردم و گره گشای مشکلات شده اند.

وی افزود: ۱۳۸۰ گروه جهادی نیز در کشور فعال شده و از امروز رزمایش این گروهها با برپایی میز خدمت آغاز خواهد شد.

استان قزوین ۶۳ شهید کارمند تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف