۶۷ پروژه با اشتغال زایی بالغ بر ۸۰۰ نفر به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حمید زمانی فرماندار ویژه شهرستان ری با تبریک به مناسبت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر در طول کوتاه مدت خدمتشان کارنامه درخشانی را از خودشان به جا گذاشتند.

او از افتتاح ۶۷ پروژه با اشتغال زایی بالغ بر ۸۰۰ نفر خبرداد گفت: شرایطی که دولت جدید وارد کارزار شد روحیه امید را در بین مردم دمید‌ و مجموعه دستگاههای اجرایی پای کار آمدند  و فرمانداری در مقام نظارت قرار گرفت.

او افزود: مشکلات شهرستان ری احصا شده و حل آنها در دستور کار قرار گرفته است و انشالله با همکاری ادارات و همدلی دستگاههای اجرایی شاهد تحقق دغدغه ها و مطالبات مردمی باشیم تا مشکلات مردم حل و فصل شود.

زمانی اجرای پروژه های باکیفیت در شهرستان را از مهم‌ترین اهداف بیان کرد و گفت: در هفته دولت اجراهای طرح های عمرانی در شهرستان و روستاها با بهترین کیفیت به توسعه همه جانبه استان منتهی خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان ری جذب سرمایه گذار را از مهم‌ترین اهداف فرمانداری دانست و افزود: در هفته دولت بیشتر پروژه ها با گرایش اقتصادی است و بیشتر پروژه ها با هدف جذب سرمایه‌گذاری است و جذب سرمایه‌گذار می‌تواند در زمان کمتری توسعه شهرستان را رقم ‌بزند.

زمانی از اجرای رصد انلاین ساخت و سازهای غیرمجاز خبرداد و گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات در شهرستان وجود ساخت و ساخت غیرمجاز و تعرض به اراضی کشاورزی است که با مانیتورینگ می‌توان بسیاری از مشکلات را کاست.

 

خبرنگار: مهدی محمدی

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف