۵۴ پروژه عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل،فرهاد سبحانی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیلبا بیان اینکه همزمان با هفته دولت ۵۴ پروژه عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل به بهره برداری رسید، گفت: بیشتر این پروژه‌ها در قالب عملیات زیرسازی و آسفالت معابر عمومی ۳۶ روستا در سطح استان اردبیل به مساحت بیش از ۱۸۰ هزار مترمربع از محل اعتبارات ملی، استانی، اجرا شده است.

وی گفت: این پروژه‌ها با مشارکت دهیاری‌ها در روستا‌های استان به پایان رسیده و در طول هفته با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در اختیار اهالی قرار گرفت.

سبحانی می‌گوید: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با ادامه روند آسفالت‌ریزی در روستا‌های استان اردبیل تا پایان سال این عدد به بیش از ۶۰۰ هزار متر مربع خواهد رسید که نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت.

او ادامه داد: احداث مسکن محرومین نیز تمامی ۳ هزار واحد سهمیه استان اردبیل با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری کامل رسیده و در ادامه این روند طی تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بنیاد مستضعفان از مجموع ۶۹۵ سهمیه ابلاغی استان اردبیل ۲۱۰ واحد مسکونی آماده بهره برداری می‌باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در ادامه از شروع عملیات اجرایی ساخت ۲ هزار واحد مسکونی تحت عنوان پروژه نهضت ملی مسکن در استان اردبیل با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: با حل مشکلات مربوط به تأمین زمین در سطح استان سرعت پیشرفت این پروژه به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است.

سبحانی گفت: طی یک‌سال گذشته و از شروع دولت سیزدهم تهیه طرح هادی و بازنگری ۱۷۸ روستا و تهیه طرح گردشگری در ۵ روستا مجموعاً با اعتباری بالغ بر ۱۷۵ میلیارد تومان به اتمام رسیده و در اختیار مراجع ذیربط قرار گرفته است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف