۱۲۳۱ گروه جهادی در استان قزوین تشکیل شده است

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ رزمایش سراسری اعزام گروههای جهادی میز خدمت کشوری و دهمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین روز سه شنبه با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان ، سردار کفیل مسئول بسیج ادارات، سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی، اعلایی استاندار، کبیری معاون سیاسی، سردار آتانی فرمانده سپاه استان، رجحانی معاون عمرانی استانداری، آخوندی مسئول امور ایثارگران استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی و خانواده شهدا و بسیجیان ادارات در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد. 

سردار آتانی فرمانده سپاه استان در این مراسم گفت: یاد شهیدان را گرامی می داریم و از شهدای سرنوشت ساز دهه ۶۰ بویژه شهید رجایی، بیش از سه هزار شهید لاله گون از نامداران پرافتخار ارتش شهید بابایی و لشکری و ستاره های گمنام و با نام قزوینی سردار خیبرشکن رضا حسن پور و مرحوم ابوترابی یاد می کنیم. 

image_2022_8_30-10_29_1_670_rk8

سردار آتانی تصریح کرد: قزوینی ها در دوران دفاع مقدس در یگانهای مختلف خوش درخشیدند و افتخار آفریدند و امروز هم در دفاع از ارزشهای انقلاب سرآمد هستند. 

فرمانده سپاه استان قزوین یادآورشد: جهاد خدمت رسانی در کشور استمرار دارد و دفاع از آرمانها تداوم دارد تا پرچم اسلام در اقصی نقاط جهان به اهتزاز درآید.

فرمانده سپاه استان قزوین بیان کرد: مجاهدت های این مردم که پای نظام ایستاده اند همچنان ادامه دارد و با تبعیت از رهبری در مسیر ارزشها ایستاده ایم. 

تشکیل ۱۲۳۱ گروه جهادی در استان قزوین 

سردار آتانی تصریح کرد: فرزندان شما در بسیج سازندگی در مسیر خدمت  و پیشرفت آماده اند.

وی افزود: در استان قزوین ۱۲۳۱  گروه جهادی فعال شده و ۷۵۰۰ نفر وارد میدان عمل شده اند تا با حضور در مناطق محروم و کم برخوردار به مردم خدمت کنند. 

image_2022_8_30-10_28_57_754_5U1

وی گفت: در حوزه آبرسانی ساخت ۵ مجتمع برای تامین آب شرب ۹۶ روستا با  ۳۰ هزار نفر جمعیت با اجرای ۲۴۲ کیلومتر شبکه آغاز شده است.

فرمانده سپاه استان قزوین یادآورشد: بخش اعظم پروژه های بسیج سازندگی در کمتر از ۳۰ ماه تکمیل شده و افتتاح می شود.

سردار آتانی بیان کرد: در رزمایش مومنانه ۵۱۹ میلیارد تومان با کمک خیرین جمع آوری و میان نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: دستگاههای اجرایی با عزم جدی پای کار بوده اند تا خدمت رسانی به مردم تسهیل و تسریع شود که قدردان این همراهی هستیم.

در استان قزوین ۶۳ کارمند شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف