یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان

این گفته‌های مردی جوان است که با اجاره‌ ویلایی در کردان به همراه همسر و دوستانش به آنجا رفته بودند اما ناگهان با دزدانی روبه‌رو شدند که از روی دیوار به داخل ویلا پریده و آنها را محاصره کردند.

درست مانند حادثه‌ای که سال‌ها پیش در خمینی‌شهر اصفهان رخ داد و در جریان آن  سارقان نقابدار  با ورود به ویلایی که چند نفر آنجا را اجاره کرده بودند دست به جنایتی هولناک زدند. اما در این حادثه بخت با افراد حاضر در ویلا یار بود که دزدان فقط به سرقت اموال آنها بسنده کردند.

این  حادثه  دوشنبه هفته گذشته رخ داد. مردی جوان ویلایی به‌مدت 24ساعت در منطقه  کردان  اجاره کرد و به همراه همسر و دوستانشان راهی آنجا شدند. حوالی ساعت 3 بامداد که ناگهان 6 مرد نقابدار وارد ویلا شدند و ابتدا سرایدار و بعد مرد جوان و همراهانش را  گروگان  گرفتند تا دست به سرقت بزنند. اما در جریان این سرقت، مرد جوان با ضربات قمه مهاجمان زخمی و در بیمارستان بستری شد.

وی جزئیات بیشتری از ماجرای این سرقت را توضیح داد و گفت: «ساعت حدود 3بامداد بود. من داخل ویلا بودم و بقیه همراهانم در حیاط که ناگهان با 6مرد نقابدار مواجه شدم. تا چند دقیقه شوکه و وحشت زده بودم. یکی از آنها شمشیر به‌دست داشت و تیغه آن را به سمتم گرفت و با تهدید گفت اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد.» 

6مرد نقابدار، ‌قمه، چاقو و شمشیر به‌دست داشتند و قصدشان این بود که با تهدید ساکنان ویلا، ‌نقشه  سرقت  را اجرا کنند.

مرد جوان ادامه می‌دهد:« آنها می‌ترسیدند مبادا من با داد و فریاد بقیه را خبر کنم. برای همین یکی از آنها با قمه ضربه‌ای به بازویم زد و تهدید کرد که اگر حرفی بزنم مرا می‌کشد.» 

شاکی ادامه می‌دهد: «با وجود اینکه بازویم زخمی شده بود، اما دزد قمه به‌دست قصد داشت آسیب جدی‌تر به من برساند. او قمه را بالا گرفت و قصد داشت با آن ضربه‌ای به سرم بزند و در آن لحظه واکنش نشان دادم و دستانم را بالا بردم تا مانع او شوم.

همین اقدام به موقع من موجب شد تا ضربه قمه با آرنجم برخورد کند و به‌شدت دچار آسیب شود. با این حال بخت با من یار بود که آن ضربه شدید به سرم نخورد. چرا که ممکن بود جانم را از دست بدهم و  حالا که نفس می‌کشم، زنده ماندنم را معجزه می‌دانم، چون ضربه مهاجم بی‌رحم آنقدر شدید و عمیق بود که پس از این ماجرا راهی بیمارستان شدم و یک راست به اتاق عمل رفتم.»‌ 

یورش مردان نقابدار به خانه ویلایی در کردان / تکرار فجیع ترین پرونده شوم خمینی شهر اینبار با انگیزه ای دیگر! + عکس

مهاجمان بی‌رحم در ادامه به آنچه می‌خواستند رسیدند.«درحالی‌که به‌شدت زخمی بودم مرا به حیاط و نزد بقیه بردند و همه ما را  گروگان  گرفتند. تا چند دقیقه همه وحشت کرده بودیم و دزدان برای ایجاد رعب و وحشت شیشه ماشین‌هایمان را هم شکستند. آنها آن شب 7گوشی موبایل، 4ساعت ارزشمند، ‌حدود 3میلیون پول نقد و مدارک‌مان را سرقت کردند و بعد گریختند. با وجود اینکه زخمی شده بودم، به‌دنبالشان رفتم اما نتوانستم مانع فرارشان شوم، چون مقابل ویلا زمین خالی بود و آنها به راحتی موفق به فرار شدند.

پس از فرار مهاجمان ماجرای این سرقت به پلیس اعلام شد و مأموران کلانتری کردان در محل حادثه حضور یافتند.

شاکی می‌گوید:« سارقان سرایدار ویلا را  گروگان  گرفته و سپس وارد ساختمان شده بودند تا اموال ارزشمند ما را سرقت کنند. وقتی مأموران رسیدند، به تحقیق از ما و سرایدار ویلا پرداختند. سپس من که به‌شدت در این حادثه زخمی شده بودم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدم.2 روز در بیمارستان بستری بودم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. به‌دلیل ضربه شدیدی که به آرنجم وارد شده بود در دستانم پلاتین قرار دادند و درد زیادی متحمل شده‌ام اما باز خدا را شکر می‌کنم که زنده هستم.

وی ادامه می‌دهد: ما ویلا را برای 24ساعت اجاره کرده بودیم و بعد شنیدیم که چند شب قبل هم 6مرد نقابدار به ویلای کناری هجوم برده و دست به سرقت اموال افرادی که در آنجا بودند، زدند. هم‌اکنون پرونده ما در کلانتری در حال رسیدگی است و امیدوارم که هرچه زودتر سارقان بی‌رحم بازداشت و مجازات شوند تا دیگر دست به چنین اقدام وحشیانه‌ای نزنند.