گزارش بازی دوستانه تیم ملی فوتسال؛ آش پشت پای تورنمنت تایلند خوشمزه بود!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ پیش از اردوی نهایی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال جهت حضوری موفق در جام ملت‌های آسیا، شاگردان وحید شمسایی در دیدار امروز نمایش خوبی داشتند اما این دیدار خالی از نکته نبود.

*در بازی امروز تیم ملی تمام بازیکنان جز محمدرضا سنگ‌ سفیدی که اندکی مصدومیت داشت به زمین رفتند تا آمادگی همه محک بخورد.

*تیم ملی با مومنی درون قفس توری شروع کرد و با پرکاس تمام کرد. هر ۴ دروازه‌بان حاضر در اردو نمایش دلچسبی داشتند. گلی که وارد دروازه تیم ملی شد از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سینا پرکاس شد اما او در دیگر دقایق نمایش خوبی داشت و از انتهای زمین به خوبی تیمش را هدایت می‌کرد.

*درخشانی، کریمی و آقاپور جزو برترین بازیکنان زمین بودند که هر سه گل تیم ملی را به ثمر رساندند. آقاپور اما جایگاه خوبی در تیم ملی پیدا کرده و به نظر می‌رسد در جام ملت‌ها عصای دست شمسایی باشد.

*مسلم اولادقباد پس از گل اول به زمین رفت و با هوش بالای خود نقش رهبری خود را در غیاب سنگ‌سفیدی ایفا کرد. احمدعباسی هم از آمادگی بسیار زیادی برخوردار است. آن‌قدر آماده که از عدم گلزنی او متعجب شویم.

*بهمن جعفری،‌ سپندار، حمزه کدخدایی، افشاری، علی اکرمی، علیرضا جوان، مهدی اسدشیر و عباسی به تناوب در زمین حضور پیدا کردند و توانایی‌های خود را به خوبی نشان دادند. تنها نقطه ضعف آن‌ها را باید کمبود تجربه دانست که باید با بازی‌های تدارکاتی برون مرزی حل شود.

*در نیمه دوم بازیکنان تیم ملی به طرز واضحی حریف را دست کم گرفتند و شاهد افت کیفی آن‌ها بودیم که این مساله با واکنش وحید شمسایی توام شد. او به شدت به این نکته معترض بود و در تایم اوت و پس از بازی به بازیکنان، این افت را گوشزد کرد.

*تیم ملی جز در مقاطعی کوتاه توانست در بیشتر دقایق بازی خود را به حریف دیکته کند. نکته مثبت سازماندهی خوب تیمی و انگیزه فراوان بود و نکته منفی کند شدن سرعت تیمی در برخی دقایق و تجربه‌ای که نیاز به عنصر زمان و تدارک، برای حل شدن دارد.

گفتنی است، تیم ملی فوتسال روز ۱۷ شهریور برای حضور در تورنمنت تایلند عازم این کشور خواهد شد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف