کلنگ زنی نخستین کارخانه تولید خوراک آبزیان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ فرماندار بویراحمد در حاشیه این آیین اظهار داشت: مزیت و ارزش افزوده این طرح در دو بخش است اول اینکه زنجیره پرورش و تولید مزارع پرورش ماهی را در شهرستان تکمیل می کند و دوم اینکه یک کار تحولی و برای اولین بار است که در سطح استان انجام می شود.

شهرام مهدوی مطلق افزود: بیش از ۱۳۰ طرح پرورش ماهی فعال در شهرستان بویراحمد وجود دارد که خوراک آنها از بیرون تهیه می شد و هرازگاهی با مشکل تامین خوراک برای مزرعه های پرورش ماهی روبرو می شویم، طبق برنامه پیش بینی شده تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید که در سال بالغ بر ۱۰ تن خوراک آبزیان استان و شهرستان را تولید خواهد کرد.

وی تاکید کرد: در حوزه تولید و اشتغال آفرینی باید تلاش کرد تا  زنجیره های تولید تشکیل و تکمیل شود.

مهدوی بیان کرد: توجه به زنجیره تولید بسیار مهم تر از صرف پروژه های تولیدی است و در زنجیره تولید تمامی بخش های یک حوزه فعال می شوند.

فرماندار بویراحمد تاکید کرد: تولید دانش بنیان و اشتغالزایی مستلزم تشکیل زنجیره های تولید در درون است و بخشی نگری در تولید باعث اشتغالزایی پایدار یا توسعه پایدار نخواهد شد.

وی ادامه داد: حمایت از سرمایه گذار وظیفه دولتمردان بوده و شهرستان بویراحمد فضای مناسبی برای سرمایه گذاری های پایدار است.

مهدوی اضافه کرد: دست سرمایه گذاران متعهد و دغدغه مند را برای سرمایه گذاری در شهرستان می بوسیم، شهرک های صنعتی یاسوج فضای بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاران است.

انتهای پیام 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف