کشف ۱۵۰ میلیارد ریالی فرآورده‌های نفتی قاچاق

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 317 هزار لیتر روغن موتور و گیربکس قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کشفیات را بیش از 150 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار سوخت در محدوده شهرری شدند.

وی گفت: در راستای برخورد و جمع آوری انبارها و کارگاه های تغلیظ غیر مجاز سوخت در محدوده شورآباد شهرری انبار غیرمجاز شناسائی و طی بازرسی های اولیه مشاهده شد که مقادیری روغن موتور و گیربکس در بشکه های ۲۲۰ لیتری در محل موجود می باشند.

این مقام انتظامی افزود: کالاهای کشف شده شامل بیش از 317 هزار لیتر روغن موتور و گیربکس قاچاق بوده که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

وی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 150 میلیارد ریال اعلام کرده اند،خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اهم وظایف این پلیس است از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق  یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های 02166747343 ویا 09999871392 تماس بگیرند.

انتهای پیام/