کشف یک فقره قتل عمد توسط کارآگاهان پلیس آگاهی نیمروز

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان، سردار احمد طاهری اظهار کرد: شامگاه بیست و نهم مرداد ماه سالجاری، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان نیمروز، مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یک جوان 28 ساله بر اثر شلیک گلوله توسط افرادی ناشناس به شدت مجروح که پس از انتقال به درمانگاه ، بر اثر شدت جراحات وارده فوت می کند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق آثار جنایت با انجام یک سری تحقیقات گسترده میدانی و با جمع آوری سرنخ های موجود، عاملان این جنایت را که از قبل با مقتول اختلاف داشتند شناسایی و دستگیری آن ها را در دستور کار قرار دادند.

سردار طاهری عنوان کرد: با توجه به اینکه قاتلان پس از ارتکاب به این جنایت به مکانی نامعلوم متواری شده بودند، تلاش پلیس برای دستگیری آنها ادامه داشت و مخفیگاه آنان در شهرستان های همجوار شناسایی و تیم های عملیاتی در قالب چند اکیپ به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری 3 نفر متهم در چندین عملیات منسجم پلیسی، یادآورد شد : در پاکسازی از محل یک قبضه سلاح جنگی کلاش، یک تیغه خشاب، 17تیر جنگی، یک قبضه سلاح کلت کمری، همراه با دو تیغه خشاب و 16 تیر جنگی کشف و دو دستگاه خودروی سواری پژو 405 از مخفیگاه متهمان توقیف شد.

وی با اشاره به اعتراف قاتلان به جنایت ارتکابی خاطر نشان کرد : متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف