کری‌خوانی ستاره هلندی برای ایرانی‌ها!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیمیر عبدالعزیز درمورد شرایط تیم ملی والیبال هلند در رقابت های قهرمانی جهان و پیروزی مقابل آرژانتین اظهار داشت: «بازی با آرژانتین عالی بود، چون آنها تیم قدرتمندی هستند و مدال برنز المپیک را دارند. آرژانتین ۲ بر صفر از ما پیش بود اما در نهایت ما برنده شدیم. ما کسب نتیجه را در اولویت خود قرار دادیم، چون همه تیم ها دنبال همین موضوع هستند. ما می خواهیم این شانس را داشته باشیم که صدرنشین باشیم.»

او با بیان اینکه بازی با ایران سخت خواهد بود، گفت: «ایران نتایج خوبی گرفته است و بازی شگفت انگیزی از خود به نمایش می گذارد. ایران رشد خوبی داشته است و در بین ۸ تیم برتر لیگ ملت ها قرار گرفت. فکر می کنم بازهم تقابل جذابی با هم داشته باشیم.»

او در پاسخ به این سوال که به نظر شما سورپرایز این دوره از مسابقات کدام تیم خواهد بود، تصریح کرد: «الان نمی توانم در این خصوص صحبت کنم و باید منتظر مراحل بعدی باشیم. همه تیم ها نزدیک به هم هستند و خیلی زود است که بگوییم چه تیمی شرایط متفاوتی دارد.»

پشت خط زن تیم ملی والیبال هلند درمورد اینکه چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت: «خیلی از تیم ها می توانند قهرمان شوند. تیم مدنظر من فرانسه است، چون آنها قهرمان المپیک و لیگ ملت ها شده اند. فرانسوی‌ها علاقمندان زیادی دارند. لهستان تیم خیلی خوبی است و در خانه هم بازی می‌کند. آمریکا، برزیل و ایتالیا و … هم شرایط خوبی دارند. درمجموع باید بگویم که تورنمنت حساسی است و نمی‌توان قهرمان را پیش‌بینی کرد.»

نیمیر عبدالعزیز که چند ماه قبل همراه با تیم پیکان قهرمان جام باشگاه های آسیا شد، درمورد مردم ایران، اظهار داشت: «آنها همیشه برای من پیام هایی ارسال می‌کنند که من آنها را می خوانم. زمانی که آنجا بودم احساس خوبی داشتم، چون آنها از من حمایت می کردند اما می دانم که فردا حامی من نخواهند بود، چون من مقابل ایران قرار دارم. هوادران ایران عالی هستند و از طرف من به آنها سلام برسانید. هیچکس در ایران نمی‌خواهد که من در بازی فردا برنده شوم اما من امروز می گویم که آنها عالی هستند.»

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷