کاپیتان مس کرمان: نساجی هجمه سنگینی بر داوری وارد کرده است/روی بدشانسی فوتبال سمت ماست

به گزارش خبرگزاری برنا؛ آرمان شهدادنژاد، کاپیتان و دروازه‌بان باسابقه مس کرمان که با سوپر سِیوهایش در بازی برابر استقلال، یکی از برترین‌های میدان بود، در دربی کرمان نیز خوش درخشید.

شهدادنژاد که از جمله بازیکنان بومی و با تجربه لیگ برتر فوتبال کشور نیز هست، در خصوص تساوی مقابل گل‌گهر گفت: بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم برای سه امتیاز به زمین آمده بودند. ما هم در خانه مقابل تماشاگران انگیزه خاص خودمان را داشتیم و مستحق برد بودیم و اگر گل دقیقه پایانی را دریافت نمی‌کردیم شرایط بهتری داشتیم.

او می‌گوید: روی بدشانسی فوتبال سمت ماست و نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. امیدواریم در هفته های آینده این کم شانسی از ما دور شود و نتیجه لازم به دست آوریم.

شهدادنژاد ادامه داد: در گل‌هایی که مس کرمان دریافت کرد می‌دانستیم برنامه گل‌گهر روی چیست و از همان جایی که آنالیز کردیم هم گل خوردیم.

کاپیتان مس کرمان با طرح این سوال که ما نمی‌دانیم جادوگری یعنی چی، گفت: تیمی که دو هفته پشت هم در خانه خودش دو هیچ عقب است و بعد مقابل مس هم دو بر یک عقب است و با گل به‌خودی بازی را مساوی می‌کند، تیم مس کرمان جادوگری کرده؟

شهدادنژاد می‌گوید: این هجمه‌ای که علیه مس کرمان درست شده نمی دانم از کجا آب می‌خورد. ولی اصلا اینجوری نیست. ما بازیکنان زحمت‌کشی داریم که با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنند. این دور از انصاف است که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند.

کاپیتان مس کرمان درباره بازی با نساجی گفت: با این هجمه‌ای که نساجی روی بحث داوری در دو هفته اخیر ایجاد کرده فکر می کنم بازی سختی برای ما باشد از بعد اینکه فشار نساجی روی داوری باعث شد داوران آن طور که باید و شاید قضاوت نکنند. امیدوارم در بازی پیش‌رو این اتفاق نیفتد و داوران به نحو احسن قضاوت کنند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف