چندین پروژه عمرانی و بهداشتی در قروه به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ همزمان با آخرین روز از هفته دولت چندین طرح و پروژه عمرانی، بهداشتی و درمانی، شهری و خدماتی و کشاورزی با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در حوزه بهداشت و درمان تعداد ۱۰ پروژه با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شامل «۳ پایگاه بهداشتی، ۴ خانه بهداشت، ۲ مرکز جامع خدمات سلامت، درمانگاه شبانه روزی» در سطح شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

در حوزه کشاورزی هم تعداد ۴ پروژه با اعتبار ۹ میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان و اشتغالزایی برای ۱۶ نفر شامل «یک واحد پرورش ماهی، یک واحد پرواربندی گوساله، یک واحد مرغداری و آبیاری بارانی» به بهره برداری رسیدند.

در حوزه آموزشی هم یک مدرسه ۳ کلاسه در روستای پیرباباعلی و یک مدرسه ۶ کلاسه در روستای وینسار با اعتبار ۵ میلیارد و صد میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت. به گفته رئیس آموزش و پرورش شهرستان قروه مدرسه ۳ کلاسه پیرباباعلی با مشارکت نوسازی مدارس و بانک سپه با ظرفیت ۴۵ دانش آموز ابتدایی و ۴۰ دانش آموز متوسطه اول در زمینی به مساحت ۱۵۰ مترمربع و مدرسه ۶ کلاسه وینسار هم که با مشارکت نوسازی مدارس و بنیاد برکت با ظرفیت ۷۰ دانش آموز در فضایی به مساحت ۵۳۰ مترمربع افتتاح شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف