چطور به درآمد ماهی ۱۵ میلیون تومان برسیم؟

بسیاری از ما از زندگی کارمندی و حقوق‌ به اصطلاح وزارت کاری خسته شده‌ایم. واقعیت اینجاست که هزینه‌های زندگی آنقدر افزایش پیدا کرده که با دریافتی کارمندی به سختی ‌می‌توان خانواده را اداره کرد.

اینجاست که ایده شغل دوم به ذهن افراد می‌رسد. اما خیلی از مشاغل اداری آنقدری سخت، خسته کننده یا طولانی هستند که برنامه ریزی برای یک کار جانبی را در کنار آنها غیر ممکن می‌‌بینیم.

شاید اگر یک حوزه شغلی خاص وجود داشته باشد که بدون حضور فیزیکی، بدون صرف انرژی خاص و فقط با تاکید بر مهارت‌های ارتباطی بتواند وضعیت درآمدی ما را بهبود ببخشد، برایمان جذاب باشد که بیشتر در موردش بدانیم.

۱-ممکن است شما به واسطه کسب و کارتان با مجموعه های تولیدی و صنعتی مختلفی در تماس و ارتباط باشید. شرکت‌های کوچک یا بزرگی که به طور فعال به ارائه کالا یا خدماتی خاص در هر زمینه مشغول هستند. این ارتباط در هر سطحی می‌تواند برای شما درآمد زا باشد.

۲-احتمال دارد شما قبلا در زمینه روابط عمومی، رسانه، تبلیغات و بازاریابی فعالیت کرده باشید. شاید همین الان هم در این دسته های شغلی مشغولید! به هر حال این روابط و کانکشن ها امروز قرار است به دردتان بخورد.

۳- شاید در زمینه برگزاری همایش ها، نمایشگاه‌ها، جشنواره ها و در مجموع رویدادهای تخصصی اقتصادی یا فرهنگی فعالیت دارید. ارتباط شما با دنیای رویدادها در هر سطحی می‌تواند کارساز و البته پولساز باشد.

۴-اگر در زمینه استارت‌آپ‌ها، شبکه های اجتماعی، ایده‌های فناورانه، وب‌سایت های آموزشی، طراحی و پشتیبانی نرم افزارهای تلفن همراه و حوزه‌های مشابه فعال هستید، این یک بستر بسیار مهم و سودآور برای شماست.

۵-چنانچه فعالیت شما مرتبط با سینما، تلویزیون، تهیه کلیپ‌های تبلیغاتی، تیزر و… در هر بخشی از سناریو تا کارگردانی و تهیه‌کنندگی باشد، این شانس را دارید که هم بازار جدیدی از مخاطبان به واسطه معرفی محصول خودتان در برنا ایجاد کنید و هم سرمایه های متعددی را برای کار خودتان جذب کنید.

برنا بیلورد

در هر کدام از این دسته بندی ها که قرار دارید، یک تماس با معاونت بازرگانی خبرگزاری برنا بگیرید و یا پیامی در واتس آپ یا تلگرام ارسال کنید تا ما به شما زنگ بزنیم. ایجاد یک فضای همکاری سالم و درآمدزا برای شما با نظارت و همراهی خبرگزاری بزرگ برنا تنها با همین تماس یا پیام کوتاه ممکن خواهد شد.

خبر از شما…

معاونت بازرگانی خبرگزاری برنا

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف