چاپ عصر روزنامه‌های «دیارپاکان» و «صبح کاسپین» برای نخستین بار در بین روزنامه‌های محلی ایران


چاپ عصر روزنامه‌های «دیارپاکان» و «صبح کاسپین» برای نخستین بار در بین روزنامه‌های محلی ایران

مدیر مسئول «دیارپاکان» و «صبح کاسپین» از چاپ عصر این دو روزنامه‌ محلی برای نخستین بار در بین روزنامه‌های محلی کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سیده فریبا حسینی مدیر مسئول روزنامه‌های «دیارپاکان» و «صبح کاسپین» با اعلام این خبر اظهار داشت: از امروز 5 شهریور 1401، روزنامه‌های دیار پاکان و صبح کاسپین در دو نوبت صبح و عصر چاپ می‌شود.

وی ادامه داد: روزنامه‌های صبح کاسپین و دیار پاکان روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر چاپ می‌شود.

مدیر مسئول روزنامه دیارپاکان و صبح کاسپین بیان داشت: با توجه به روند مثبت اطلاع‌رسانی و رویدادهای خبری در سطح استان‌های شمالی این تصمیم گرفته شد تا سرعت اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌های مکتوب نیز افزایش یابد و با دو نوبت چاپ روزنامه‌های فوق منتشر شوند.

وی تصریح کرد: روزنامه نوبت عصر ساعت 14 در سطح استان‌های شمالی توزیع و بر روی کیوسک‌های مطبوعاتی قرار می‌گیرد و به صورت آنلاین نیز منتشر خواهد شد.

حسینی تأکید کرد: همچنین روزنامه‌های فوق در سایت این دو روزنامه به آدرس www.diyarepakan.ir و www.sobh-caspian.ir نیز انتشار می‌یابند.

وی در پایان گفت: تلاش داریم تا بتوانیم با سرعت انتشار بالای رویدادها به اطلاع‌رسانی مستمر اخبار شمال کشور در دو روزنامه فوق بپردازیم.