پیگیری میدانی وزیر نیرو از پروژه انتقال آب به همدان

به گزارش خبرگزاری برنا، «علی اکبر محرابیان» که نیمه شب جمعه برای ‌پیگیری میدانی پروژه انتقال آب به همدان به محل اجرای این پروژه رفته بود با اشاره به اجرای خط اصلی انتقال آب به همدان، اظهار کرد: کاهش شدید آب سد اکباتان از ١١٠٠ لیتر به کمتر از ۴٠٠ لیتر، مشکلاتی برای اهالی شهر همدان به وجود آورده، بر همین اساس به دنبال تامین منابع جدید برای آب این منطقه هستیم.

وی اضافه کرد: از نقاط مختلف اطراف همدان در حال آبرسانی به این شهر هستیم، به نحوی که پروژه‌های متعددی در این حوزه تعریف شده و امکانات، تجهیزات و لوازم موردنیاز از نقاط مختلف کشور و شرکت‌های آبفا به این شهر ارسال شده و به‌طور شبانه‌روزی برای خدمت به هموطنان و حل این مشکل در حال تلاش هستیم.

وزیر نیرو با بیان اینکه امیدواریم مردم به زودی شاهد اثربخشی نتایج تلاش‌های انجام شده باشند، خاطرنشان کرد: دیروز و امروز بخشی از آبی که از دست رفته بود، جبران شده و در روزهای آینده میزان آب مورد نیاز باقیمانده هم تامین خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات موجود و وجود دو شبکه آبرسانی در شهر همدان، افزود: این موضوع مشکل دیگری بود که در زمان کاهش آب سد اکباتان، به چشم می‌خورد؛ در طول چند شبانه روز گذشته، عملیات اجرایی اصلاح شبکه آغاز شد تا آب از یک سامانه واحد به تمامی نقاط شهر همدان برسد.

وزیر نیرو اظهار امیدواری کرد که با انجام اقدامات لازم، تامین آب شهر همدان به حالت عادی برگردد.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف