پیروزی پرسپولیس مقابل برزیلی‌ها/ پای لوکادیا به گلزنی باز شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ بازی رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 18:30 دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این دیدار پرسپولیس توانست در حضور هواداران مرد و زن خود با نتیجه 2 بر 0 به پیروزی برسد و 3 امتیاز دلچسب خانگی را کسب کند.

زردپوشان آغازگر نیمه اول بازی بودند. در دقیقه 4 لوکادیا در محوطه جریمه نفت صاحب موقعیت شد که داور خطای او را اعلام کرد. در دقیقه 7 پرسپولیس صاحب ضربه کاشته شد. پاسکاری امید عالیشاه و مهدی ترابی بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 11 کرنر برای پرسپولیس از سمت راست بدست آمد. ارسال سعید صادقی در یک رفت و برگشت به خطا روی او منجر شد و یک ضربه ایستگاهی از سمت راست برای سرخ پوشان حاصل شد. سانتر ترابی به دیوار دو نفره دفاعی برخورد کرد. در دقیقه 16 زردپوشان از سمت چپ به یک کرنر رسیدند. ارسال کرنر بازی را به گردش در آورد و در ادامه شوت بازیکن نفت با اختلاف از روی دروازه بیرانوند عبور کرد.

در دقیقه 22 ضربه یورگن لوکادیا از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. در دقیقه 24 از سوی هواداران پرسپولیس یاد و خاطر هادی نوروزی گرامی داشته شد. در دقیقه 26 همکاری خوب سرخ پوشان توپ را به امید عالیشاه رساند و ضربه او از کنار دروازه صنعت نفت گذشت. در دقیقه 27 لوکادیا با یک ضربه زمینی و فنی گل اول این دیدار را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

در دقیقه 33 موقعیتی دیگر برای لوکادیا خلق شد که مدافعان نفت تن به کرنر دادند. ارسال عالیشاه بازی را به گردش در آورد. در دقیقه 34 عماد میرجوان از نفت با مصدومیت مواجه شد و بازی برای لحظاتی متوقف شد. در دقیقه 38 حسین پورامینی جای خودش را به عباس بوعذار برای نفت داد. در دقیقه 41 ضربه محمد طیبی بازیکن نفت از کنار دروازه میزبان عبور کرد.

در دقیقه 43 شوت بوعذار به مدافع پرسپولیس برخورد کرد. در دقیقه 34 امیرحسین فرهادی صاحب موقعیت شد و ضربه او توسط بیرانوند به زیبایی مهار شد و در برگشت ضربه بازیکن نفت از روی دروازه سرخ پوشان گذشت. داور برای نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دومین دقیقه از وقت اضافه نیمه اول امید عالیشاه توسط رفیعی صاحب یک موقعیت تک به تک شد که ضربه او توسط گلر نفت مهار شد. این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

IMG_20220831_193302_562

قرمزپوشان پایتخت آغازگر نیمه دوم بازی بودند. در دقیقه 49 در پی برخورد پورعلی گنجی با عماد میرجوان، نفت صاحب یک ضربه ایستگاهی از جناح راست شد. ارسال بوعذار به ضربه دروازه تبدیل شد. در دقیقه 55 تیم صنعت نفت سه تعویض همزمان انجام داد. در دقیقه 56 ضربه خطرناک عباس بوعذار از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد.

در دقیقه 60 شوت زمینی طالب ریکانی از کنار دروازه بیرانوند گذشت. زردپوشان با چند تعویض و تغییر تاکتیک، دقایقی صاحب توپ و میدان شدند. در دقیقه 64 حرکت و ضربه بازیکن نفت در شش قدم پرسپولیس خطرناک از کنار دروازه میزبان عبور کرد. در دقیقه 72 نفت آبادان از دو طرف دروازه میزبان صاحب دو کرنر متوالی شد اما راهی به جایی نبرد.

در دقیقه 73 حسین ساکی بازیکن نفت از داور کارت زرد دریافت کرد. در دقیقه 74 ضربه ایستگاهی نفتی‌ها راهی به جایی نبرد. در دقیقه 75 سینا اسدبیگی به جای مهدی ترابی وارد زمین شد. لوکادیا جای خودش را به حامد پاکدل داد و محمد عمری هم به جای سروش رفیعی برای پرسپولیس وارد زمین شد. در دقیقه 77 شوت محمد عمری از کنار دروازه نفت عبور کرد. در دقیقه 81 در پی ارسال امید عالیشاه از روی ضربه ایستگاهی از سمت راست، میثم تهی دست به اشتباه گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه برزیلی ها کرد

در دقیقه 84 نفت صاحب ضربه کرنر از سمت راست شد. ارسال احمد شریعت زاده بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 85 شوت عمری پس از برخورد به بازیکن نفت به کرنر رفت. پاسکاری قرمزپوشان حملات دیگری را در پی داشت. در دقیقه 87 مهدی عبدی به جای امید عالیشاه برای پرسپولیس وارد زمین شد. در دقیقه 88 سیامک نعمتی به جای سعید صادقی برای قرمزپوشان به زمین رفت. در دقیقه 89 محمد عمری در پی برخورد با بازیکن نفت از داور کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه 90 شوت حامد پاکدل از کنار دروازه زردپوشان گذشت. داور برای نیمه دوم چهار دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دقیقه 94 فاخر تهامی تا آستانه باز کردن دروازه میزبان پیش رفت اما ضربه او از کنار دروازه قرمزها به بیرون رفت. این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر 0 به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف