پیام تسلیت نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه کاشان به مناسبت درگذشت آیت الله ناصری


پیام تسلیت نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه کاشان به مناسبت درگذشت آیت الله ناصری

نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه کاشان درگذشت آیت الله ناصری را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید سعید حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب در منطقه و امام جمعه کاشان در پیامی ارتحال آیت الله ناصری استاد برجسته اخلاق را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یَوْمٌ عَلی آلِ الرَّسُولِ عَظِیمٌ»

رحلت استاد بزرگ حوزه علمیه، مهذب نفوس، معلم گرانقدر معارف کلام الله تعالی و انوار حضرات معصومین علیهم السلام حضرت آیت الله شیخ محمد علی ناصری اخوان الله علیه‌ را به محضر مبارک حضرت بقیة الله الاعظم امام عصر و شریک القرآن ارواحنا فداه و رهبر معظم انقلاب اسلامی دام‌ظله‌العالی و مردم شهید پرور و انقلابی استان اصفهان به ویژه فرزندان والاقدرشان تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

ایشان وظیفه «یزکّیهم و یعلّمهم الکتاب و الحکمة» را با بیان بسیار نافذ به انجام رساند و برای انقلاب شکوهمند اسلامی و ارزش ها یاور و ناصری بزرگ بود.

امید که اکنون غرق در رحمت واسعه الهی و مهمان خاص پیامبر اعظم صلی الله علیه و اله و امیر مؤمنان علی علیه الصلاة والسلام باشد.

سید سعید حسینی

نماینده مقام معظم رهبری در منطقه

و امام جمعه کاشان

بیشتر بخوانید:

پیام تسلیت رئیس مجلس خبرگان رهبری در پی درگذشت آیت الله ناصری

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت ارتحال آیت‌الله ناصری

پیام رؤسای قوای مقننه و قضائیه به مناسبت درگذشت آیت‌الله ناصری

پیام تسلیت مقام‌ها و شخصیت‌های دینی و سیاسی در پی ارتحال آیت الله ناصری

پیام تسلیت مدیریت شهری نجف آباد در پی درگذشت آیت الله ناصری

پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی رحلت آیت‌الله ناصری

پیام تسلیت آیت الله مکارم شیرازی در پی درگذشت آیت الله ناصری

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت درگذشت آیت‌الله ناصری

به گزارش موج؛  آیت‌الله ناصری استاد برجسته اخلاق و حوزه علمیه اصفهان پس از طی دوران بیماری و بستری در بیمارستان امین اصفهان دیروز جمعه پنجم شهریورماه دعوت حق را لبیک گفت.

این استاد برجسته اخلاق پس از یک دوره بیماری در سن 92 سالگی علی رغم تلاش کادر پزشکی و مراقبت‌های ویژه دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلا پیوست.

وی در سال 1309 هجری شمسی در دولت آباد برخوار به دنیا آمد . پدر این بزرگوار حاج شیخ محمد باقرناصری از عالمان وارسته بود که برای ادامه تحصیل به نجف اشرف رفت.

آیت‌الله ناصری مجتهد، استاد اخلاق، عاشق و شیفته امام زمان(عج) است که حوزه علمیه حضرت ولی عصر علیه‌السلام و تعدادی از مراکز دینی -فرهنگی تحت اشرافش بود؛ وی سالیان متمادی در مسجد کمرزرین اصفهان به سخنرانی و اشاعه محبت اهل بیت و تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با امام زمان(عج) مشغول بود.