پیام تسلیت مقام‌ها و شخصیت‌های دینی و سیاسی در پی ارتحال آیت الله ناصری

در پی رحلت آیت الله ناصری استاد اخلاق، نهاد‌ها و شخصیت‌های دینی و سیاسی در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت این عالم بزرگوار را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمد مخبر معاون اول رییس جمهور ،دکتر قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران،حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، سرتیپ محمد رضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام‌هایی جداگانه با اشاره به شخصیت و جایگاه والای آیت الله ناصری ، درگذشت این عالم اخلاق را تسلیت گفتند.

مسئولان استانی از جمله امام جمعه اصفهان و  استاندار هم درگذشت آیت الله ناصری را تسلیت گفتند.

مجمع نمایندگان استان ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان، روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه و حجت الاسلام مهدی فوقی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز درگذشت آیت الله ناصری را تسلیت گفتند.

به گزارش موج؛ استاد برجسته اخلاق پس از یک دوره بیماری در 92 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلا پیوست.

آیت‌الله محمدعلی ناصری دولت آبادی در سال 1309 هجری شمسی در دولت آباد برخوار به دنیا آمد . پدر این بزرگوار حاج شیخ محمد باقرناصری از عالمان وارسته بود که برای ادامه تحصیل به نجف اشرف رفت.

آیت‌الله ناصری مجتهد، استاد اخلاق، عاشق و شیفته امام زمان(عج) است که حوزه علمیه حضرت ولی عصر علیه‌السلام و تعدادی از مراکز دینی -فرهنگی تحت اشرافش بود؛ وی سالیان متمادی در مسجد کمرزرین اصفهان به سخنرانی و اشاعه محبت اهل بیت و تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با امام زمان(عج) مشغول بود.