پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی رحلت آیت‌الله ناصری


پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی رحلت آیت‌الله ناصری

سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در پیامی ارتحال عالم ربانی، عارف وارسته و استاد اخلاق حوزه های علمیه آیت الله محمد علی ناصری را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی رحلت  آیت‌الله محمد علی ناصری؛ استاد اخلاق و مجتهد بزرگ شهر اصفهان را تسلیت گفت

در این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر تلخ رحلت آیت‌الله محمد علی ناصری عالم ربانی و استاد اخلاق تاسف عمیق این جانب را برانگیخت.

زندگی پربرکت آیت الله ناصری دلسوزانه صرف تعلیم و  تربیت طلاب علوم دینی و ترویج فرهنگ پربار مهدوی شد.

این استاد بزرگ اخلاق به عنوان شمع محفل عاشقان امام زمان (عج)  اهتمام جدی به فعالیت در امور خیریه داشتند و مصادیق زیادی از  باقیات صالحات به عنوان ثمره همیشگی از عمر پر برکت ایشان باقی مانده است.

رحلت ملکوتی این عالم ربانی را به مقام معظم رهبری، منتظران و دوست‌داران امام زمان (عج)  و همه شاگردان و بازماندگان محترم ایشان‌ تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه طلب می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

پیام تسلیت رئیس مجلس خبرگان رهبری در پی درگذشت آیت الله ناصری

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت ارتحال آیت‌الله ناصری

پیام رؤسای قوای مقننه و قضائیه به مناسبت درگذشت آیت‌الله ناصری

پیام تسلیت مقام‌ها و شخصیت‌های دینی و سیاسی در پی ارتحال آیت الله ناصری

پیام تسلیت مدیریت شهری نجف آباد در پی درگذشت آیت الله ناصری

به گزارش موج؛  آیت‌الله ناصری استاد برجسته اخلاق و حوزه علمیه اصفهان پس از طی دوران بیماری و بستری در بیمارستان امین اصفهان دیروز جمعه پنجم شهریورماه دعوت حق را لبیک گفت.

این استاد برجسته اخلاق پس از یک دوره بیماری در سن 92 سالگی علی رغم تلاش کادر پزشکی و مراقبت‌های ویژه دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلا پیوست.

وی در سال 1309 هجری شمسی در دولت آباد برخوار به دنیا آمد . پدر این بزرگوار حاج شیخ محمد باقرناصری از عالمان وارسته بود که برای ادامه تحصیل به نجف اشرف رفت.

آیت‌الله ناصری مجتهد، استاد اخلاق، عاشق و شیفته امام زمان(عج) است که حوزه علمیه حضرت ولی عصر علیه‌السلام و تعدادی از مراکز دینی -فرهنگی تحت اشرافش بود؛ وی سالیان متمادی در مسجد کمرزرین اصفهان به سخنرانی و اشاعه محبت اهل بیت و تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با امام زمان(عج) مشغول بود.