پویایی خط تولید/ حمایت دولت مردم

دکتر علی خنیفر افزود: کارکنانی که پای صندوق رای در شعبه‌ی لوله سازی اهواز رفتند و با انتخاب آیت الله رییسی به عنوان هشتمین رییس‌جمهور نشان دادند همچون همرزمان خود در ساخت پل بعثت در عملیات شکوه‌آفرین ولفجر ۸ پایبندِ میثاقی که با ولایت بستند، هستند. 

وی بیان کرد: یکی از دستاوردهایی که در سایه‌ی دولت سیزدهم لازمِ توجه است امنیت شغلی برای خانواده‌ی لوله سازی اهواز است. نقش بستنِ لبخند امید بر چهره‌ی کارکنانی که تنها با روحیه و نشاطی که دارند باعث شده که نوای تولید بیش از پیش نواخته شود، امید و بالندگی را در دل‌های خانواده‌ی لوله‌سازی اهواز روشن می‌کند. 

جهادگران سنگر تولید در راه اعتلای صنعت لوله سازی اهواز همواره قاطعانه گام بر‌می‌دارند. تولیدِ مستمر و چرخیدنِ چرخ‌های صنعت لوله سازی اهواز بدون هیچگونه وقفه، مصداق عینی مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید از سوی دولت مردم است. 

دستاوردهای تولیدی ادامه دارد 

مدیرعامل شرکت لوله سازی اهوازگفت: رفع موانع بانکی و غیره به پشتیبانی دولت به ثمر نشسته و نوید روزهای خوب را برای آبادانی و سربلندی لوله سازی اهواز و ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

در آغاز هفته دولت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و شهدای لوله سازی اهواز با تاسی از منش و روش شهدای سرافراز رجایی و باهنر، این مردان آسمانی، بار دیگر اعلام می‌کنیم که بر سر عهد و پیمان خود با امام شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم و برای پیشرفت ایران، با تمامی توان در سنگر صنعت تلاش می‌کنیم‎. 

امیدواریم با تکیه و توکل به خداوند تبارک و تحقق اهداف پیش بینی شده و با حمایتِ دولتِ مردم، گامی بلند در راستای خدمتگزاری به ایران اسلامی برداریم.