پولادگر: استان‌ها باید توجه ویژه به المپیاد استعدادیابی داشته باشند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیدمحمد پولادگر در همایش ملی مدیران ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی با اشاره به اهمیت برگزاری نشست‌های تخصصی با هدف بررسی مسایل و مشکلات، گفتمان رودرو با هدف تبیین پیشنهادها مورد تاکید قرار داد.

وی اظهار داشت: با توسعه شبکه‌های اجتماعی، ضمن تغییر روابط اجتماعی، گفتمان رودرو را به حداقل رسانده و همین موضوع ارتباط بین افراد به ویژه در سازمان‌ها و ارگانها را در بسیاری از حوزه‌ها به چالش کشانده است.

وی یکی از راهکارهای ارتباط مستقیم و کارآمد را برگزاری نشست‌های تخصصی دانست و افزود: جلسات رودرو در راستای رفع مشکلات یک راه طولانی را کوتاه و زمان آن را به حداقل می رساند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با بیان اینکه ورزشکاران، اصلی ترین رکن ورزش کشور هستند که باید ورزش و ورزشکاران در ابعاد مختلف مورد توجه قرار بگیرند افزود: هیات‌های ورزشی پایه‌های ورزش در حوزه های مختلف هستند و هر استانی باید تلاش کند تا ضمن رفع مشکلات ورزشکارانش، بستر رشد و هدایت آنها به سمت افتخارآفرینی در سطح ملی را مهیا کنند.

وی تاکید کرد: وظیفه‌ی ما و مهمترین هدفمان این است که شرایط را به گونه‌ای مهیا کنیم تا ورزشکاران مان در رشته های مختلف بتوانند برای کشور افتخار آفرینی کنند.

در ادامه این نشست سید محمد پولادگر توضیحاتی درخصوص اهمیت برگزاری المپیاد استعدادیابی ارایه کرد و توجه جدی استانها به این رویداد را مورد توجه قرار داد.

وی همچنین در این نشست به تبیین اثرات مثبت حضور و برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور پرداخت و اظهار داشت: این مسابقات علاوه بر ایجاد هیجان در بین جامعه ورزش، باعث رونق بخشی جریان مردمی و اجتماعی می‌شود.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف