پنالتی مشکوکی که برای ون پارس گرفته نشد

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، دو تیم شهرداری همدان و ون‌پارس اصفهان در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ یک در ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان به مصاف هم رفتند که با پیروزی یک بر صفر تیم شهرداری همدان و تک گل مهدی خلج به پایان رسید.

در آغاز نیمه اول تیم ون‌پارس موقعیت بسیار خوبی روی دروازه حریف ایجاد کرد که با واکنش دروازه‌بان حریف، این فرصت عالی از دست رفت. در ادامه نماینده همدان موفق شد با در اختیار گرفتن ریتم بازی در دقیقه ۲۰ روی ضربه زیبای مهدی خلج از راه دور‌ به گل اول برسد.

شهرداری همدان در ادامه نیمه اول نیز موقعیت‌های متعددی روی دروازه ون‌پارس ایجاد کرد که هیچکدام تبدیل به گل نشد.

هرچند در نیمه اول‌ تیم ون‌پارس روی‌ فرار وینگر تکنیکی خود، مرتضی نگهداری، صاحب موقعیتی عالی شد؛ اما بازیکن شهرداری همدان او را در محوطه جریمه به شکلی کاملا مشکوک نقش بر زمین کرد. این صحنه به اعتقاد مهاجم و کادرفنی ون‌پارس خطای پنالتی بود،اما داور چنین نظری نداشت و به دلیل تمارض حتی نگهداری را جریمه کرد.

در نیمه دوم سعید جهانگیری با تغییراتی که در تیم خود ایجاد کرد ، تیمش ریتم بازی در دست گرفت، پسران ون‌پارس چندین بار در موقعیت‌های مختلف دروازه حریف را به شکل‌های متفاوتی تهدید کردند، اما هر بار واکنش‌های دروازه‌بان شهرداری همدان ‌مانع از به گل رسیدن نماینده اصفهان شد.

در نهایت تیم شهرداری همدان موفق شد با همان یک گلی که در نیمه اول به ثمر رساند، پیروز میدان شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف