پروژه های هفته دولت در گرگان برای ۴۴۸ نفر شغل ایجاد خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ عیسی پایین‌ محلی در مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر که در حسینیه عاشقان ثارالله (ع) گرگان برگزار شد، تاکید کرد که تبیین دستاوردهاو خدمات دولت سبب امیدآفرینی و آرامش روانی جامعه می‌شود.

وی گفت: این دو شهید با وجود عمر کوتاه مدیریتی خود، مجاهدانه و مخلصانه به مردم و نظام اسلامی خدمت کردند و همین امر سبب شده به عنوان الگویی در تراز انقلاب و ارزش‌ها برای کارگزاران نظام اسلامی باشند.

فرماندار گرگان با اشاره به قدرتمندی و اثرگذاری جمهوری اسلامی ایران در مناسبات منطقه‌ای و بین‌المللی گفت: پس از گذشت حدود ۴۳ سال، امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و عزت قرار دارد و هر ملت و حاکمیتی هم که با این نظام همراه شد تبدیل به یک قدرت منطقه‌ای شده است.

وی بر ارائه تصویر واقعی از خدمات دولت به مردم تأکید کرد و افزود: تبیین دستاوردها و خدمات دولت سبب ایجاد امید و آرامش روانی جامعه خواهد شد و اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم نیز بهبود خواهد یافت.

پایین‌محلی با اشاره به مشکلاتی که دولت سیزدهم در بدو فعالیت خود با آن مواجه بود، گفت: کسری شدید بودجه ، تورم مزمن و فزاینده، مشکلات ارزی، فوتی‌های روزانه ۷۰۰ نفره ناشی از کرونا، تنش‌های شدید آبی و برقی و … از مشکلات اساسی دولت سیزدهم بود که دولت توانست با همراهی مردم، بخش قابل توجهی از این مشکلات را مدیریت کند.

وی با بیان اینکه هنوز برخی از مشکلات به‌جای مانده از گذشته مانند تورم و گرانی‌های افسارگسیخته مردم را رنج می‌دهد، خاطرنشان کرد: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی همه تلاش خود را برای بهبود شرایط وکاهش مشکلات اقتصادی به کار گرفته و اصلاحات ساختاری مانند مردمی سازی یارانه‌ها، افزایش مستمری و سرانه‌های پرداختی به اقشار کم درآمد و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و … از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۶۴ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی و تولیدی در هفته دولت در شهرستان گرگان افزود: از این تعداد ۱۹۵ پروژه عمرانی و ۶۹ طرح در حوزه اقتصادی و تولیدی است که با بهره برداری از این پروژه‌ها برای ۴۴۸ نفر شغل ایجاد خواهد شد و بیش از ۱۳۶ هزار خانوار نیز از منافع آن برخوردار می‌شوند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف