پرسپولیس هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است/ حضور زنان در استادیوم را باید به فال نیک گرفت

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به عملکرد پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی دو نیمه متفاوت را از خود به نمایش گذاشت. در نیمه اول شرایط  کلی و موقعیت سازی پرسپولیس روی دروازه حریف بیشتر بود. 10 تا 15 دقیقه پایانی نیمه اول روند حرکتی پرسپولیس دامنه بیشتری پیدا کرد و در همین دقایق پرسپولیس به گل رسید. در نیمه دوم این روند کمتر برای پرسپولیس رقم خورد و بازی به تعادل رسید و حتی در برخی از دقایق با توجه به میل به هجوم و انگیزه بالای آلومینیوم برای جبران گل، تیم مهدی رحمتی پرسپولیس را تحت فشار قرار داده بود اما در نهایت پرسپولیس موفق شد سه امتیاز ارزشمند را از این بازی به دست آورد. نهایتا در تاریخ نمی نویسند در یک بازی چه تیمی بهتر بازی کرد بلکه می گویند کدام تیم برنده شد. 

وی در تحلیل فنی‌اش از شرایط در این دیدار تاکید کرد: با وجود این که پرسپولیس در سه بازی اخیر گل نخورده اما در این دیدار مدافعان تیم از هم فاصله داشتند این موضوع یک مقدار به نفع آلومینیوم بود. در میانه میدان پاس کاری پرسپولیسی ها با نوسان بالا بود و در برخی دقایق ضریب اشتباهات و پاس های نامناسب بین هافبک های تیم زیاد بود که در مجموع باید گفت این مسئله بیشتر به ناهماهنگ کلی تیم برمی گردد که در هفته‌های اول امری طبیعی است.

مربی سابق پرسپولیس در ادامه افزود: در سه هفته ای که از بازی های این فصل گذشته این موضوع برای تمامی تیم ها رخ داده است و همان طور که گفتم مسئله کاملاً طبیعی است. به اعتقاد من حداقل پنج هفته از لیگ برتر باید بگذرد تا شرایط کلی تیم ها در لیگ مشخص شود که این مسئله شامل حال پرسپولیس نیز می شود.

دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم - پرسپولیس

ابراهیمی با انتقاد از حضور تماشاگران در استادیوم اراک وجود محرومیت باشگاه آلومینیوم در این دیدار خانگی به خبرنگار برنا گفت: این مسئله به ضعف مدیریت برمی‌گردد، بازی ناظر دارد و وظیفه اصلی ناظران و مسئولان سازمان لیگ و  فدراسیون این است که تمام قوانین را در بازی اجرا کنند. این در حالی است که در طول بازی مشخص بود تعداد افراد کنار زمین هم زیاد بود و این مسئله به نوعی حواشی را ایجاد کرده بود. هر شب بازی های  مختلف اروپایی را از تلویزیون تماشا می کنیم در هیچ کدام از این بازی ها نمی بینید نفر غیرمسئول کنار زمین باشد اما در روزی که آلومینیوم از بازی خانگی اش محروم بود تماشاگران به استادیوم آمده بودند و تیم‌شان را تشویق می‌کردند و با شعارهای شان به پرسپولیسی ها توهین می کردند!

وی با اشاره به حضور تماشاگران و صدور مجوز برای حضور زنان در استادیوم آزادی خاطرنشان کرد: این اتفاق یک اتفاق خوب و یک تصمیم خوب برای فوتبال ایران بود. حضور زنان و به خصوص خانواده ها می‌تواند باعث ایجاد فضای بهتر در استادیوم ها و فرهنگ سازی برای تماشاگران شود. این تصمیم باید خیلی زودتر اجرایی می شد ولی در حال حاضر باید آن را به فال نیک گرفت.

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف