پدیده سابق بارسا به رئال مادرید پیوست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایکر براوو، ستاره جوان اسپانیایی، که محصول آکادمی لاماسیای باشگاه بارسلونا است بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل با پیراهن بایر لورکوزن به اسپانیا برگشت. اما او در بازگشت به کشورش راهی بارسا نشد بلکه در اقدامی جنجالی به رقیب سنتی بلوگرانا ملحق شد تا فصل آینده پیراهن سفید رئال مادرید را به تن کند.

براوو زمانی که در آکادمی لاماسیا حضور داشت به عنوان یکی از آینده‌دارترین ستاره‌های جوان بارسا شناخته می‌شد اما او در سال ۲۰۲۱ به عنوان بازیکن آزاد به آلمان رفت و پیراهن بایر لورکوزن را به تن کرد. بارسلونا تمایل داشت براوو را حفظ کند ولی مذاکرات برای تمدید قرارداد با او به نتیجه نرسید تا فوتبالیست جوان اسپانیایی راهی لورکوزن شود.

براووی ۱۷ساله حالا فرصت این را دارد که در رقیب سنتی بارسا خودش را به کاتالان‌ها ثابت کند. رئال مادرید در گذشته هم نشان داده به جذب بازیکنانی که سابقه بازی با پیراهن بارسا را داشته‌اند علاقه زیادی دارد. براوو اگر کیفیتی که در دوران حضور در لاماسیا داشت را با پیراهن رئال تکرار کند می‌تواند به یکی از ستاره‌های آینده این باشگاه تبدیل شود.

بایر لورکوزن رسما اعلام کرد که براوو با قرارداد قرضی دوازده ماهه راهی رئال شده و باشگاه اسپانیایی از این گزینه برخوردار است که در پایان مدت قرارداد او را به صورت قطعی خریداری کند.

بیشتر بخوانید:

257 251