پایگاه اورژانس جاده‌‎ای بندر گرزه به بهره‌برداری رسید


پایگاه اورژانس جاده‌‎ای بندر گرزه به بهره‌برداری رسید

در پنجمین روز از هفته دولت در بندرلنگه پایگاه اورژانس جاده‌ای در بندرگرزه با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال بهره برداری رسید

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در پنجمین روز از هفته دولت آسفالت روستای کوغان به مساحت ۳۱۲۵ متر مربع با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

همچنین دبستان شش کلاسه نبوت روستای بلعسکر با زیربنای ۵۰۰متر مربع و با اعتبار بالغ‌ بر ۸۰ میلیارد ریال افتتاح شد و در ادامه اجرای طرح های عمرانی کلنگ دبیرستان سه کلاسه ام البنین دهستان بندرمقام با اعتبار بالغ بر ۲۵ میلیارد و با زیربنای ۳۱۷ به زمین زده شد.

پایگاه اورژانس جاده‌ای در بندرگرزه با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال بهره برداری رسید و همچنین بهسازی پایگاه سلامت بندرچارک با زیربنای ۱۲۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در ادامه بهره‌برداری از پروژه های هفته دولت با حضور معاون اموراقتصادی استانداری هرمزگان پروژه مشارکتی بخش خصوصی و اداره کل اوقاب قلعه بازار با اعتبار بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال واقع در بندرکنگ به بهره برداری رسید.

گفتنی است؛ بهره‌برداری آسفالت معابرشهری بندرکنگ خیابان آیت الله طالقانی با اعتبار بالغ بر ۱۳میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در پایان افتتاح طرح های عمرانی بهره برداری از جایگاه سوخت امیدی روستای باورد از توابع بخش مرکزی این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.