پایان مسابقات تنیس رده‌های سنی کشور در ارومیه

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، محمدطاهر صمدیان رئیس هیات تنیس استان گفت: در روز پایانی مسابقات تنیس رده سنی زیر ۱۴ سال کشور در ارومیه که با حضور ۲۰۰ تنیسور از سراسر ایران برگزار شد، نفرات برتر سه رده سنی مشخص شدند.

وی افزود: در بخش دختران و در رده سنی زیر ۱۰ سال “الینا فرمانبر” با شکست “لاوین حکیمی” به عنوان قهرمانی رسید و در این رده سنی “دنیز دهستانی” و “النا صلاح پور” بطور مشترک سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی زیر ۱۲ سال دختران، “آندیا سالاری”، “الینا فرمانبر” را برد و مقام نخست را کسب کرد و در این رده سنی “سوفی عامری” و “فرنیک کرم سروری” بطور مشترک سوم شدند.

صمدیان اضافه کرد: در رده سنی زیر ۱۴ سال دختران، “آیلین محمدیان فر” عنوان نخست را کسب و “صبا خیرمنش” دوم شد ضمن اینکه “فردخت علیمی” و “فریماه فرهی مقدم” بطو مشترک سوم شدند.

صمدیان گفت: در بخش پسران و در رده زیر ۱۰ سال عنوان قهرمانی به “آراد عبدی” رسید و “آراد زینلی” عنوان دوم و “پارسا ذوالفقاری” و “محمدرادین تقوی” بطور مشترک سوم شدند.

رئیس هیات تنیس آذربایجان‌غربی افزود: در رده زیر ۱۲ سال پسران، “آریا شعبان نژاد” با شکست “امیرحسین باربد” قهرمان شد و “مانی زمانی زاده” و “آراد زینلی” سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات “فربد ایمانی” در دو ست و با نتایج مشابه ۶ بر ۳ “مهدی عابدینی” را برد و قهرمان شد و “کامیار پرهام” و “سهیل برخوردار” بطور مشترک سوم شدند.

رئیس هیات تنیس آذربایجان‌غربی افزود: در رقابت دو نفره پسران در رده سنی زیر ۱۴ سال تیم دو نفره “فرید ایمانی” و “مهدی عابدینی” با شکست تیم “پرهام پارسا” و “کامیار پرهام” عنوان قهرمانی را کسب کردند.

وی افزود: “فربد ایمانی” تنیسور استان با کسب عنوان قهرمانی زیر ۱۴ سال پسران بهترین نتیجه را در بین تنیسورهای آذربایجان‌غربی کسب کرد.

مسابقات تنیس رده های سنی ایران از ۵ شهریورماه به میزبانی مجموعه تختی و شهید باکری ارومیه و به سرداوری “الهه ربیعی” و “مهرداد قزلباش” برگزار شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف