پایان داستان کریس؛ مقصد رونالدو معلوم شد!

ژرژ مندس در هفته‌های اخیر در حال تلاش برای یافتن تیم جدیدی برای فوق ستاره پرتغالی بوده و رونالدو می‌خواهد هر طوری که شده در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. حالا و در فاصله چند روز مانده تا اتمام پنجره تابستانی، به نظر می‌رسید ناپولی مقصد بعدی رونالدو خواهد بود. ویکتور اوسیمن، مهاجم نیجریه‌ای این باشگاه هدف دیرینه شیاطین سرخ بوده و ممکن است این بازیکن با رقمی بیش از 100 میلیون یورو به اولدترافورد نقل مکان کند. بدین‌ترتیب ناپولی نیز رونالدو را تا پایان فصل و به‌صورت قرضی در اختیار خواهد داشت و باشگاه منچستریونایتد حقوق این ستاره پرتغالی را پرداخت می‌کند.

در صورت توافق برای انتقال ستاره ناپولی به لیگ برتر، مجوز جدایی رونالدو نیز صادر خواهد شد و او به هدف خود یعنی حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد می‌رسد. ناپولی در گروه اول این مسابقات و در کنار آژاکس، لیورپول و رنجرز قرار گرفته و کار آسانی برای صعود به دور بعد ندارد.

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی ناپولی، دیروز مدعی شد شانس انتقال کریستیانو رونالدو به این باشگاه زیاد نیست و البته تمام مربیان دنیا از همکاری با این ستاره گلزن خوشحال خواهند شد. اما حالا و در فاصله چهار روز مانده به پایان پنجره تابستانی، این انتقال رنگ و بوی جدی‌تری به خود گرفته و ممکن است رونالدو تنها بعد از یک سال دوباره به لیگ ایتالیا برگردد.

258 258