پایان جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت امور اقتصاد و دارایی منطقه پنج کشور در کرمان

به گزارش خبرگزاری برنا؛ جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی استان کرمان در شهر ماهان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 در این جشنواره قریب به یکصد ورزشکار زن و مرد از استان‌های سیستان‌وبلوچستان، یزد، هرمزگان، فارس و کرمان حضور داشتند و به مدت سه روز در رشته‌های شطرنج، فوتسال، تنیس روی میز، فوتبال دستی، دارت، داژبال و آمادگی جسمانی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در این مسابقات در رشته فوتبال دستی خواهران، تیم دو نفره فارس متشکل از خانم ها مریم حقیقی و مرضیه فرمانی مقام اول، تیم هرمزگان متشکل از خانم ها فاطمه کیانی، فاطمه ماهرانی مقام دوم و تیم یزد متشکل از خانم هاپروین پوررحیم و اعظم سعادت مقام سوم را کسب کردند.

 در رشته فوتبال دستی آقایان نیز مرتضی بیگی و احسان خوشنود از استان یزد رتبه اول، ورزشکاران فارس اقایان موسی زارع، احسان آزادیان مقام دوم و ورزشکاران استان هرمزگان متشکل از اقایان میثم کریمی و کاظم علی‌پور مقام سوم را کسب کردند.

در رشته آمادگی جسمانی خانم‌ها در رده زیر ۳۹ سال، زهرا سنجری از استان کرمان و در رده سنی ۳۹ تا ۴۷ سال مریم رضایی از استان فارس و در رده سنی بالای ۴۷ سال نیز سیده صباح هاشمی از استان فارس مقام اول را کسب کردند.

در رشته آمادگی جسمانی آقایان در رده سنی زیر ۳۹ سال، صادق زارعی از استان هرمزگان مقام اول، در رده سنی ۳۹ تا ۴۷ سال محسن خسروی از استان کرمان و در رده سنی بالای ۴۷ سال، محمد شریفی از استان یزد بر سکوی قهرمانی ایستادند.

در رشته دارت آقایان، کاظم علی‌پور از استان هرمزگان مقام اول را کسب کرد و همچنین علی اصغر طاهری‌نیا از استان فارس رده دوم و جلال مقصودی نژاد نیز از استان یزد مقام سوم این رشته را کسب کردند.

 در رشته دارت خانم‌ها، مرضیه ملک‌قاسمی از کرمان اول شد و فاطمه ماهرانی از استان هرمزگان رتبه دوم و لیلا عرب جهوانی از استان فارس نیز رتبه سوم این رشته را کسب کردند.

در رشته تنیس روی میز آقایان، حامد خدمتی از استان هرمزگان اول شد، محمد ظهیر زحمتکش از استان کرمان دوم و پیام محمدی‌نژاد از استان فارس بر سکوی سوم ایستاد.

 در رشته تنیس روی میز خانم‌ها، زینب مدققی از استان یزد مقام اول، بتول دهفانی از استان هرمزگان مقام دوم و مهدیه سنجری از استان سیستان‌وبلوچستان مقام سوم را کسب کرد.

در شطرنج آقایان، سامان گنجه‌ای از استان کرمان اول شد، علی اکبر الوان‌ساز از استان یزد مقام دوم و مسلم اسدی از استان فارس سوم شد.

 در شطرنج خانم‌ها، مهدیه سنجری از استان سیستان‌وبلوچستان مقام اول را کسب کرد، فرزانه مرتضی زاده از استان کرمان دوم شد و مریم فکر تبار از استان هرمزگان مقام سوم را کسب کرد.

در رشته داژبال، تیم داژبال خانم ها از استان کرمان متشکل از زهرا سنجری، ساره امیر مجاهدی، فاطمه میرزایی، طیبه نظری زاده، نعیمه حسینجانی و مریم احمدی برسکوی قهرمانی ایستادند.

در فوتسال آقایان نیز تیم استان هرمزگان کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را بالای سربرد، در این تیم آقایان امین معلمی، مسیح با وقار، ارسلان عبداللهی حمید رئیسی، عبدالحمید روزگاران، رضا دولتی، یونس رحیمی، رامین رمضانی، وحید رخ نام و داوود مصلحی حضور داشتند.

در مجموع مقام‌های کسب شده این جشنواره، ورزشکاران استان کرمان و هرمزگان صاحب ۴ مقام اول، ورزشکاران استان فارس و یزد صاحب ۳ مقام اول و ورزشکاران استان سیستان و بلوچستان صاحب یک عنوان اول شدند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف