پاسخ فولاد خوزستان به سپاهان درباره ورود دو تماشاگر به زمین

به گزارش خبرگزاری برنا، روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان با انتشار بیانیه‌ای، ضمن ارائه پاسخ به ادعای اخیر باشگاه سپاهان، این ادعا را تاسف‌برانگیز خواند و نوشت: اطلاعیه‌ایی که باشگاه سپاهان درباره ورود دو تماشاگر به زمین در لحظات آخر بازی با فولاد، منتشر کرده، تاسف‌برانگیز است و احتمالا کارکردی جز فریب هواداران این تیم ندارد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

در این اطلاعیه تلاش شده ورود آن دو هوادار را به باشگاه فولاد نسبت دهند و نتیجه بگیرند که سپاهان اگر در زمین خودش باخته، دلیلش همین اتفاق بوده است.

بعید است کسی بازی سپاهان- فولاد را دیده باشد و به برتری بازیکنان تیم خوزستانی در بیشتر دقایق بازی گواهی ندهد. با این وجود در پاسخ به متنی که سپاهان منتشر کرده، چند نکته را یادآور می‌شویم:

۱. مسئول برقراری نظم در ورزشگاه، تیم میزبان است. سپاهان همان‌گونه که تصمیم گرفت علی‌رغم اعلام سازمان لیگ، بیش از ۳۰ درصد ورزشگاه را پر کند، باید مسئولیت هرگونه بی‌نظمی را هم برعهده بگیرد.

۲. هیچ دلیل و مدرکی وجود ندارد که ثابت کند، دو تماشاگری که وارد زمین بازی شدند، هوادار باشگاه فولاد بوده‌اند و توسط این باشگاه سازماندهی شده‌اند.

۳. اگر ماجرا همان‌طوری باشد که بیانیه‌نویس سپاهان روایت کرده و تماشاگر مذکور هوادار فولاد بوده‌ و از طرف باشگاه مامور شده‌ وارد زمین شود، چرا خللی در بازی ایجاد نمی‌کند و بی‌تفاوت از کنار توپ می‌گذرد تا جایی که داور هم دستور به ادامه بازی می‌دهد؟

۴. فیلم بازی را دوباره ببینید. در تمام دقایق بازی، سپاهان از آوردن توپ به محوطه جریمه فولاد و خلق موقعیت گل عاجز است. فقط یک بار این اتفاق رخ می‌دهد و آن هم دقیقا زمانی است که به خاطر ورود این دو تماشاگر، مدافعان فولاد تمرکزشان را از دست داده‌اند.

۵. برای باشگاه فولاد، بازیکنان، کادر فنی و بالاتر از همه، هواداران سپاهان محترم هستند. به آن‌ها همیشه احترام گذاشته‌ایم، چه امروز که برخی از مسئولان این باشگاه دست به فرافکنی زده‌اند و چه روزی که عده‌ای معتقد بودند اشتباهات داوری به نفع این تیم در دو بازی از ۳ بازی اول لیگ، سهوی نبوده‌ است.

۶. فولاد در دو بازی اخیر، موفق به پیروزی مقابل سپاهان شده است؛ سال گذشته ۳ به صفر در اهواز و امسال یک به صفر در فولادشهر. می‌دانیم این شکست‌ها برای سپاهان سنگین است، این را هم می‌دانیم که رقابت ما این‌جا تمام نمی‌شود. بگذارید حرفی اگر داریم، در زمین بازی بزنیم، نه در رسانه‌ها و به قصد فریب هواداران‌مان.

گفتنی است این دیدار که در هفته چهارم لیگ برتر و به میزبانی سپاهان برگزار شد با برتری یک بر صفر فولاد خوزستان به اتمام رسید.

انتهای پیام/

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف