پارک کودک با حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای شهر افتتاح شد


 پارک کودک با حضور سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای شهر افتتاح شد

مراسم افتتاح پارک کودک واقع در منطقه دو شهری امروز یکشنبه ششم شهریور ۱۴۰۱ با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری رشت و جمعی از معاونان و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای شهر رشت در آئین افتتاح پارک کودک واقع در منطقه دو شهری یاد و خاطره شهدای دولت را گرامیداشت و گفت:‌ شهیدان رجایی و باهنر که در ساده‌زیستی و خدمت صادقانه نمونه بودند در مدت کوتاه خود خدمات زیادی را انجام دادند و اقداماتشان ماندگار شد.

 واثق کارگرنیا عنوان کرد: لازم میدانم در همینجا از تلاش‌های مجموعه شهرداری رشت، سرپرست شهرداری، شهرداران مناطق، مدیران عامل سازمان‌ها و دیگر قسمت‌های مختلف به خاطر زحمات و تلاش‌های بی‌منت‌شان برای مردم شهر رشت تقدیر و تشکر کنم.

 رئیس شورای شهر رشت اذعان کرد: چند سالی است که رشت به عنوان شهر دوستدار کودک مطرح شده و شهرداری هم تلاش‌هایی را در همین زمینه انجام داده‌ است اما به واقع تاکنون نتوانسته‌ایم پارامترهای لازمی که برای شهر دوستدار کودک مشخص شده را در شهر رشت به منصه ظهور برسانیم.

 واثق کارگرنیا ابراز داشت: بدون شک اگر هر یک از ماموریت‌ها و گام‌هایی را که برای شهر دوستدار کودک در نظر گرفته شده عملیاتی کنیم شهر رشت همچون شهر خلاق خوراک می‌تواند به عنوان شهر دوستدار کودک هم ثبت شود.

 وی استفاده از توان بخش خصوصی برای تجهیز هر چه بیشتر پارک‌های کودک را هم به عنوان پیشنهاد مطرح کرد و یادآور شد: شهر رشت از دیرباز به شهر اولین‌ها معروف بوده و امیدواریم با همت و با جدیت همه دستگاهها و همه مدیران بتوانیم در راستای ثبت شهر دوستدار کودک نیز موفقیت‌های لازم را کسب کنیم.