ویسنتین: یک برد یا باخت تأثیری در هدف‌گذاری ما نخواهد داشت/ ایران تیمی بسیار جنگنده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، لوسیانو ویسنتین دریافت‌کننده تیم ملی والیبال آرژانتین در مورد دیدار مقابل ایران اظهار داشت: بازی خوبی بود. در لحظات پایانی بازی، تیم ایران عملکرد و تمرکز بهتری داشت و توانست پیروز این مسابقه باشد.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال آرژانتین افزود: البته تیم آرژانتین هم هنوز برای صعود به مرحله بعدی فرصت دارد. کاملاً آماده هستیم تا به اهداف خود دست پیدا کنیم. یک برد یا باخت تأثیری در هدف‌گذاری ما نخواهد داشت. سعی می‌کنیم تمرکز خود را برای دو دیدار باقیمانده حفظ کنیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

لوسیانو راجع به مسابقه ایران و آرژانتین امتیازات پایاپای آن بیان کرد: ایران تیمی بسیار جنگنده است. هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و بازی نزدیکی را شاهد بودیم. تیم ملی والیبال ایران در مسابقه شنبه شب کم‌خطاتر از ما بازی کرد و پیروز این دیدار طولانی شد.

بازیکن شماره 17 آرژانتین درباره ست پنجم این دیدار که تیم آرژانتین می‌توانست با دو امتیاز اختلافی که در لحظات پایانی داشت، پیروز شود، خاطر نشان کرد: در لحظات پایانی دیدار بودیم و استرس زیادی داشتیم. این خاصیت والیبال است که گاهی برنده هستید و گاهی بازنده. این بار ایران موفق بود.

انتهای پیام/