وضعیت توزیع و ذخیره کالا در سیستان و بلوچستان مطلوب است

به گزارش خبرگزاری برنا از سیستان و بلوچستان ، امین حسین رحیمی در حاشیه  جلسه ستاد تنطیم بزار استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این جلسه در زمینه تامین مایحتاج عمومی مردم تصمیماتی گرفته شد که باید با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.

وزیر دادگستری افزود: در ۱۸ خرداد امسال ستاد تنظیم‌بازار کشور مصوبه‌ای داشت که باید قیمت کالاها در سامانه ۱۲۴ توسط تولیدکنندگان ثبت شود و مورد تایید سامان حمایت قرار گیرد.

این مسؤول ادامه داد: بیش از ۵۲ هزار قلم کالا در سامانه ۱۲۴ ثبت شده و قیمت‌ها مورد تایید سامان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان است و مردم اگر بخواهند متوجه شوند کالایی گران شده یا نه از طریق سامانه می‌توانند پیگیری کنند.

وی گفت: تولید کنندگان استان قیمت اجناس را در این سامانه ثبت کرده‌اند مردم خیالشان راحت باشند می توانند قیمت کالاها را پیگیری کنند.

رحیمی بیان کرد: با تلاش هایی که اعضای ستاد داشته اند وضعیت کالا در استان مطلوب است ذخایر خوب است کمبود کالایی نداریم  و تعزیرات نیز آماده برخورد با گران‌فروشی است.

در این جلسه تاکید شد اصناف اتاق اصناف استان نظارت را بر اصناف خرد بیشتر کرده و اصناف همکاری جدی با دولت داشته اند و در بحث نظارت هم همکاری داشته باشند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف