وزیر‌ کشور: برگه ویژه اربعین صادر می‌شود

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، احمد وحیدی وزیر کشور روز یکشنبه در حاشیه نشست بیست و چهارمین گردهمایی معاونان اجتماعی و فرهنگی فراجا در جمع خبرنگاران از قدرت و سرعت عمل فراجا در دستگیری سارقان قدردانی کرد.

وی همچنین با تشکر از اقدام رئیس قوه قضائیه در تقویت مجازات اخلال‌گران نظم و آسایش عمومی کشور، افزود: فراجا با آمادگی تمام، با عوامل برهم زننده آرامش و نظم عمومی کشور برخورد می‌کند.

وزیر کشور درخصوص آخرین تمهیدات انجام شده برای برگزاری مراسم معنوی اربعین حسینی(ع) هم اظهار کرد:  مراسم امسال با توجه به مدیریت بیماری کرونا، رنگ و بوی جدیدی دارد و با توجه به لغو روادید انجام شده با دولت عراق، پیش بینی می‌شود شاهد عزیمت تعداد زیادی از عاشقان حسینی به عتبات عالیات باشیم.

وحیدی با بیان اینکه تلاش‌های خوبی در حوزه زیرساخت برای تسهیل تردد زائران اربعین انجام شده است، گفت: با هماهنگی به عمل آمده با دولت عراق، برگه ویژه اربعین صادر می‌شود.

وی همچنین به تلاش دشمن برای ترویج بی‌حجابی در کشور اشاره کرد و ادامه داد: دولت سیزدهم براساس مصوبه شورای انقلاب فرهنگی برای مقابله با هنجارشکنی مسئولیت دارد و در این خصوص همه دستگاه‌ها باید اهتمام لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/