وزیر ورزش و جوانان وارد گیلان شد


وزیر ورزش و جوانان وارد گیلان شد

وزیر ورزش و جوانان وارد گیلان شد و در بدو ورود به گیلان به گلزار شهدای شهر رشت رفت تا با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید پیمان کند.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان وارد گیلان شد و در بدو ورود به گیلان به گلزار شهدای شهر رشت رفت تا با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید پیمان کند.

دراین سفر یک روزه زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شفت و زمین چمن مصنوعی طاهر گوراب صومعه سرا با 15 میلیارد و 700میلیون تومان اعتبار و خانه کشتی انزلی از اعتبارات بخش خصوص با 4 میلیارد تومان هزینه با حضور سجادی به بهره برداری خودهد رسید.

وزیر ورزش و جوانان

همچنین حمید سجادی در مراسم اعزام کاروان توزیع تجهیزات ورزشی به خانه های ورزش روستایی تمامی 17 شهرستان گیلان که در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود  حضور خواهد یافت.

مقام عالی وزارت ورزش وجوانان در پایان سفرش از سواحل و منجیان غریق گیلان دیدار خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان چند روز پیش در برنامه رادیویی از مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان بعنوان یکی از پرکارترین و پیگیرترین مدیران اجرایی در سطح کشور نام برده بود.

وی پیگیری روند آماده سازی 5 ورزشگاه انزلی،تالش، آستارا، رشت و فومن را از پیامدهای تلاش بی وقفه و شبانه روزی جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ارزیابی کرد.