هیات های ورزشی شهرستان همدان نباید در سایه هیات های استان باشند

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، در این نشست مدیر کل ورزش استان همدان ضمن قدر دانی از تلاش همکاران اداره ورزش شهرستان همدان افزود: ورزش همدان در میادین ملی و فرا ملی حرف های زیادی برای گفتن دارد و به دنبال آن هستیم که با حمایت مسئولین استان و تلاش همکاران، ورزش همدان به جایگاه اصلی خود بازگردد.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان همدان یکی از ادارات مهم استان محسوب می شود و نکته مهم آن این است که نباید هیات های ورزشی شهرستان همدان در سایه هیات های استانی باشند و باید کاملا مستقل عمل کنند.

علی حقیقی افزود: روسای هیات‌ها شهرستانی باید براساس توانمندی و تجربه کاری انتخاب شوند و روسای ادارات باید به دنبال افرادی باشند که با ایده و طرح نو برای ورزش مثمرثمر باشند و طرح جدید جهت انجام برنامه‌ها، رویدادها ارائه دهند تا مسیر پیشرفت جهت دست‌یابی به اهداف سرعت یابد.

وی مدیریت دارایی‌ها را یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های روسای شهرستانها دانست و افزود: روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها علاوه بر کارهای روتین روزمره باید مدیریت دارایی داشته باشند و آنچه را که در اختیار داریم به خوبی از آن محافظت کنیم و با برنامه در اختیار ورزشکاران ‌وجوانان قرار دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زیر ساخت ورزش همدان برای میزبانی مسابقات ملی و فرا ملی را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود : باید از این شرایط به خوبی استفاده کرد و به دنبال میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی بود.

رئیس اداره ورزش شهرستان همدان ضمن قدر دانی از همکاری و پیگیری های مستمر مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: با توجه به حضور بیش از 50 در صد جمعیت استان در شهر همدان و حضور حدود 70در صد ورزشکاران در این شهر خواستار تزریق اعتبارات به بدنه ورزش شهرستان همدان هستیم.

علی رشیدی اعتبار مورد نیاز برای نگهداری و تجهیز مجموعه های ورزش شهرستان را بالا ارزیابی کرد و خواستار نگاه ویژه به این حوزه شد.

در ادامه علی ضمیری کامل معاون توسعه ورزش، صفی زاده مدیر روابط عمومی اداره کل و محمد عرفانی معاون پشتیبانی شهرستان همدان و همکاران اداره ورزش شهرستان همدان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

علیرضا صفی زاده

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف