همراهی و کمک به دولت از جمله رسالت‌های سپاه است

به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بعدازظهر شنبه در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با استاندار اردبیل اظهار کرد: همراهی و کمک کردن به دولت از جمله رسالت‌های سپاه است و باید امروز از الگوهای موفق ۴۳ سال انقلاب اسلامی پیروی کنیم.

سردار غلامحسین محمدی اصل افزود: بیانات، فرامین و رهنمودهای راهبردی و تاکید مقام معظم رهبری بر مباحث کلیدی کشور، راه برون رفت و عبور از مشکلات موجود را برای دولت جدید ترسیم کرد، راهی که نتیجه‌اش پیشرفت، توسعه و حل مشکلات مردم است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای کمک به دولت در عرصه‌های مختلف و در حوزه‌های امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و همچنین در حوزه فرهنگی و محرومیت‌زدایی آمادگی لازم برای همکاری با دولت خدمت‌گزار را دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه ماه محرم پشتوانه انقلاب اسلامی بود، افزود: فتنه ۸۸ که هدف آن آغشته کردن حق و باطل و غبارآلود کردن فضای جامعه بود تا حقیقت دیده نشود که عاشورای حسینی و بصیرت مردم مانع این حرکت شد و این حیله را خنثی کرد.

سردار محمدی اصل با تاکید بر اینکه امروز تکلیف سنگین و خطیری بر دوش همه ما در راستای جهاد تبیین وجود دارد، ادامه داد: جهاد تبیین نیازمند روحیه جهادی و حرکت جهادی است و دفاع مقدس الگویی ابدی برای مجاهدت در جهاد تبیین و مواجهه با دشمن در جنگ نرم است که اگر این اتفاق افتد تمام قله‌ها و خرمشهرها باز هم فتح خواهند شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف