هرمزی: رینگ 20، فرصتی ارزنده برای دیده شدن توانمندی‌های رزمی کاران ایرانی است

به گزارش خبرگزاری برنا، جمشید هرمزی رئیس سبک سورنا با اعلام این خبر گفت: استقبال چشمگیر علاقمندان به ورزشهای رینگی، ما را مصمم کرد تا برگزاری مسابقات رینگ ۲۰ را تداوم بخشیده و پنجمین سری از آن را بهمن ماه امسال و بسیار متفاوت تر از قبل برگزار کنیم. البته همزمان با این رویداد، سومین دور رینگ ۲۰ بانوان نیز برگزار خواهد شد که قطعا هیجان و جذابیت خاص خود را دارد.

هرمزی ادامه داد: در همین راستا مرحله نخست رقابتهای مقدماتی رینگ ۲۰،  روز چهارم شهریور ماه با حضور ۵۰۰ مبارز به میزبانی شهرستان ساوجبلاغ در بخش آقایان برگزار شد و نفرات برتر جهت حضور در پنجمین سری از مسابقات بزرگ و مهیج رینگ ۲۰ برگزیده شدند. ضمن آنکه در تاریخ سوم شهریور ماه نیز و در بخش بانوان، در اولین رقابت انتخابی ۳۶۰ ورزشکار در رده های سنی مختلف به مصاف هم رفتند و شانس خود را برای راهیابی یه تیم نهایی محک زدند. خوشبختانه بانوان سبک با تلاشهای خانم مینا کرمی نایب رئیس این بخش توانسته هم ردیف آقایان به موفقیتهای ارزنده ای دست یابد و انتظار می رود با تداوم این روند، در آینده شاهد افتخارآفرینی های بیشتری از بانوان سورناکار در عرصه های مختلف باشیم‌.

index

وی یادآور شد: برای گزینش نفرات نهایی شرکت کننده در مسابقات رینگ ۲۰، سه مرحله رقابت انتخابی در سطح کشور در نظر گرفته شده که نخستین مرحله آن با موفقیت برگزار شد. در خصوص دور دوم مسابقات مقدماتی نیز با توجه به اینکه تعدادی از استانها درخواست میزبانی کرده اند، انشالله پس از بررسی امکانات و شرایط آنها، بهترین گزینه مشخص خواهد شد. هدف ما این است که استعدادهای برتر را در کشور از طریق انتخابی ها شناسایی و با شرکت دادن آنها در رویداد بزرگ رینگ ۲۰،  فرصت ارزنده های را برای دیدن توانمندی های آنها فراهم کنیم.

هرمزی خاطرنشان کرد: رویداد رینگ ۲۰ امروز در ورزشهای رزمی ایران به یک برند شناخته شده تبدیل شده است؛ چرا که این امکان را فراهم ساخته تا استعدادهای کشورمان بتوانند در یک فضای مسابقاتی حرفه ای و مطابق استانداردهای روز دنیا، قابلیتهای خود را به نمایش گذاشته و حتی زمینه معرفی آنها به دنیای حرفه ای ورزشهای رزمی فراهم شود. معتقدم رشته های رزمی ایران شرایط حرفه ای شدن را دارند و امیدوارم با مساعدت و حمایت مسئولان بتوانیم به سمتی حرکت کنیم که هیچ ورزشکاری ناچار نباشد، کلی پول و انرژی صرف کند تا عازم یک مسابقه حرفه ای در آن سوی مرزها شود.

رییس سبک سورنا در پایان عنوان کرد: مدیریت برگزاری پنجمین دوره از رقابتهای رینگ ۲۰، برعهده  مصطفی فیروز بخت است که امیدوارم به شایستگی از عهده این مسئولیت برآید. ضمن آنکه جا دارد  از تمامی دست اندرکاران ، داوران، مربیان و ورزشکاران شرکت کننده به جهت تلاش برای برگزاری موفق اولین دوره مسابقات گزینشی رینگ 20 – 5 قدردانی به عمل آورد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف