نیازمند قول موفقیت به هواداران داد

به گزارش خبرگزاری برنا ازاصفهان، پیام نیازمند در خصوص وضعیت خود اظهارداشت: مدت کوتاهی از تیم دور بودم و همیشه پیگیر بازی‌های سپاهان بودم.

وی افزود: ان شاءالله بتوانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم و مردم عزیز اصفهان و هواداران سپاهان را با پیروزی‌های خودمان خوشحال کنیم.

نیازمند ادامه داد: از هوادارانی که به فولادشهر آمدند و با حضور پرشورشان ما را حمایت کردند، تشکر می‌کنم، امیدواریم با نتایجی که آینده می‌گیریم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

وی اضافه کرد: هفته‌های زیاد و امتیازات زیادی تا پایان فصل مانده و امیدواریم با تدابیر و حمایت‌های کادر فنی بازی به بازی بتوانیم تمام امتیازات لازم را کسب کنیم.

دروازه بان تیم سپاهان خاطرنشان کرد: امیدوارم از بازی‌های آینده مسئولان تدابیری بیندیشند و همه هواداران خانم و آقا تیم را حمایت کنند. خیلی مشتاق هستیم که زودتر برای خانم‌ها شرایط فراهم شود و تیم خود را از نزدیک حمایت کنند.

وی اظهارداشت: بچه‌ها بازی گذشته را فراموش کرده‌اند و تمام تمرکز خود را برای بازی روز دوشنبه مقابل ذوب آهن گذاشته اند و امیدواریم با حمایت حداکثری هواداران بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

نیازمند در خصوص بستن بازوبند کاپیتانی در دو دیدار گذشته، گفت: کادر فنی تصمیم می‌گیرد چه کسی هر بازی بازوبند را به بازو ببندد و ان شاءالله هر کسی که به عنوان نفر اول کاپیتان بود این وظیفه خود را به نحو احسن اجرا کند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف