نکونام: خوشبختم که پاتوسی ودژاگه را دارم/ در مورد تیم ملی، اگر باید دیده شوم، دیده می شوم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از اصفهان، جوادنکونام شامگاه چهارشنبه (9 شهریور ماه) پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در مقابل سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی تاکتیکی از طرف هر دو تیم شاهد بودیم. با برنامه بازی کردیم و شناخت خوبی از سپاهان داشتیم. تیمی که در 3 بازی موفق به زدن 6 گل شده بود و توانسته بود موقعیت های زیادی خلق کند؛ اما امروز یک موقعیت هم به  تیم خوب و پرمهره سپاهان ندادیم و هیچ موقعیتی نداشتند، توانستیم آنها را کنترل کنیم و حتی در ضدحمله نیز اگر دقت داشتید، توانستیم زودتر به گل برسیم.

وی افزود: به مجموعه سپاهان برای داشتن این تیم تبریک می گویم، تیم فوق العاده قوی، خوب وبا شخصیتی است و امروز بازی تاکتیکی را به نمایش گذاشتند و ما نیز برای کل بازی برنامه داشتیم و حتی برای تعویض های که انجام دادیم. چند بازیکن نداشتیم و نفراتی هم به تازگی به تیم اضافه شده بودند، اما ما کیفیت خودمان را نشان دادیم و کیفیت تیم خودمان را. شرایط خوبی را در زمین نشان دادیم و موفق به پیروزی شدیم و اگر گل را هم زودتر یا دیرتر می زدیم، فرقی نداشت. تیم ما امروز عالی بازی کرد و به نظرم مستحق برد بودیم.

سرمربی تیم فولادخوزستان با تقدیر از هواداران گفت: از هواداران دو تیم به ویژه هواداران تیم خودمان هم تشکر می کنم که از راههای دور آمدند و ما را حمایت کردند، جو خوب و قابل احترامی در ورزشگاه بود برای هر دو تیم و از اینکه ما را تنها نگذاشتند از همگی آنها تشکر می کنم.

وی در خصوص حضور کریستوفر کنت درون دروازه فولاد تصریح کرد: شکل تیمی ما کار گروهی است و به نفر وابسته نیستیم، کنت یکی از دروازه بان های خوبی است که در ایران بازی می کند و به همین دلیل ما ایشان را جذب کردیم. در 4 بازی تیم ما گل نخورده است و این نشان از عملکرد خوب تیم ما است و تیم ما با هم کار می کند، با هم نتیجه می گیریم و اگر خدای ناکرده هم نتیجه نگیریم در کنار هم هستیم.

نکونام در ارتباط با استفاده از پاتوسی و اشکان دژاگه به عنوان بازیکن تعویضی گفت: متاسفانه این دو نفر دیر به تیم اضافه شدند و اگر به موقع بود ما پرمهره تر و راحت تر بودیم و سعی می کنیم به بهترین نحوه از وجودشان استفاده کنیم. همه تیم ها آرزوی داشتن پاتوسی و دژاگه را دارند، از داشتن چنین بازیکنانی خوشحالم و از اینکه این دو نفر کنار من هستند وبا آنها کار می کنم، آدم خوشبختی هستم از این جهت و آنها کیفیت خود را نشان دادند و در آینده بیشتر از آنها خواهیم دید و فوتبالیستهایی هستند که می توانند خیلی به تیم ما کمک کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که با انتخابات فدراسیون اگر گزینه فدراسیون برای هدایت تیم ملی باشد، چه تصمیمی می گیرد، اظهارداشت: برای من فوتبال کشورمان مهم است. خودتان مشاهده کردید همیشه در مورد پیشرفت فوتبال ملی کشورمان صحبت کردم، در هر زمینه ای چنین هدفی داشتم اگر فوتبالمان به جام جهانی برود لیگ خوبی خواهیم داشت. در حال حاضر بازیکنان تمام توان خود را می گذارند که به جام جهانی بروند و این اتفاقات به فوتبالمان کمک می کند.

وی تاکیدکرد: من زحمت و کار خودم را انجام می دهم؛ قطعا اگر قرار باشد دیده شوم و این که مربی خوبی هستم، این اتفاق رخ خواهد افتاد و  تمام تمرکز روی تیم فولاد و بازیکنانم است. امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم و در آینده هر اتفاقی رخ دهد تمام تلاش و تمرکزم روی کار خودم است و این واقعیت حرفه ای من است.

نکونام در پایان با تمجید از عملکرد علیرضا فغانی گفت:  آدم لذت می برد از قضاوت ایشان،  برخوردهای عالی آوانتاژهای خوب. به ایشان تبریک می گویم و افتخار فوتبال کشورمان است وبرای رسیدن به این جایگاه زحمت کشیده است . امیدوارم فینال جام جهانی را سوت بزند چرا که لیاقت آن را دارد؛ البته یکسری داوران دیگر لیگ هم هستند که همین شرایط را دنبال می کنند. امروز قضاوتی از ایشان را دیدیم که لذت بردیم.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف