نکونام: بدون اشتباه باید در برابر سپاهان حاضر شویم

به گزارش خبرگزاری برنا، فولاد خوزستان فردا (چهارشنبه 9 شهریورماه) از هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف سپاهان خواهد رفت.

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان گفت: سپاهان مثل هر سال هزینه خوبی برای حضور در بالای جدول انجام داده و برنامه ریزی خوبشان در این سال‌ها را ادامه داده‌اند. بازی بسیار سختی را فردا مقابل این تیم داریم که هم کادرفنی و هم بازیکنان خوبی در اختیار دارند دارند.

وی افزود: می‌دانیم باید در میدان کاملا باهوش باشیم و کم اشتباه در زمین حاضر بشویم تا بتوانیم به موفقیت برسیم . نکته مهم این است که با تمرکز بالا و حواس جمع حضور پیدا کنیم و تا پایان بازی کم اشتباه حاضر شویم. می‌دانیم مقابل تیم خوب و با کیفیتی قرار خواهیم گرفت، اغراق نیست اگر بگوییم سپاهان جز سه تیم برتر ۶-۷ سال اخیر فوتبال ایران بوده و هر سال برنامه ریزی و شرایط خوبی داشته اند که در بالای جدول باشند.

نکونام در پایان گفت: ما در فولاد سعی کرده‌ایم این شرایط را مثل سپاهان داشته باشیم ، بتوانیم این شرایط را کنار خودمان حفظ کنیم و نیاز داریم که هر سال برنامه ریزی دقیق با شرایط خوب و آوردن بازیکنان با کیفیت، بتوانیم بهترین‌ها را برای فولاد و مردم خوزستان رقم بزنیم. امیدواریم فردا یک بازی خوب از هر دو‌تیم باشد و ما بتوانیم موفق شویم.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف