همواره بک لینک با کیفیت از فاکتورهای اصلی سئو بوده و امروز نیز هست. همواره بر این تکنیک اعتقاد داشتیم که 1 بک لینک با کیفیت از نظر محتوا، اعتبار صفحات و دامنه، عمر دامنه، میزان بازدید واقعی سایت و سرعت ایندکس شدن در گوگل بر هزاران بک لینک انبوه بی کیفیت چه ایرانی و چه خارجی ارجحیت دارد. بر همین اعتقاد شبکه بک لینک خصوصی آشنا وب PBN شامل صدها سایت با کیفیت بوده و هر چند هزینه ایجاد و نگهداری آنها بعضا برای ما مبلغی قابل توجه می باشد ولی هیچگاه از کیفیت کارمان نکاسته ایم. امیدمان بر این است که شما هم که قصد همکاری با ما را دارید از خدمات ما نهایت رضایت را داشته باشید.

ما از سال 87 در زمینه فروش بک لینک با دامنه هایی با نام های سئو اس او اس- ار دبیلو دی دات ای ار- 724 دبیلو اس و رایان سایت دیزان در صفحه اول بوده ایم و امسال با نام آشنا وب قصد داریم همه مشتریان خود را با خدمات حرفه ای خود به صفحه اول بیاوریم.

برخی از نمونه کارهایی که در این مدت 9 سال کار شده عبارتند از:

مغز و اعصاب- پارتشین- هدایای تبلیغاتی- سرور مجازی- شیرآلات قهرمان- تعمیرات صندلی اداری- قالیشویی- پیچ و مهره- خرید اینترنتی لباس- ثبت شرکت- چت روم- اجاره آپارتمان مبله- استرچ پالت- تسمه کش- چسب زن- خرید قاب گوشی- ساعت دیواری- روف گاردن- ساخت ویلا- تور آنتالیا- عکاسی صنعتی- آگهی رایگان- جت پرینتر- استخر بادی- انگلیسی سریع- اضطراب و استرس- خرید شامپو، آیفون تصویری تابا …… که (باور کنید شمار آنها از دستم در رفته) همواره در حال افزایش می باشد.

امیدواریم با صحبت با شما قبل از خرید بتوانیم نه تنها مشتری جدید بلکه یک دوست جدید پیدا کنیم. افتخار ما داشتن دوستان زیاد در سراسر کشور است. ما نهایت سعی خود را می کنیم تا مشتریان عزیز نهایت بهره وری را از خرید بک لینک ببرند و تمام تجربه و دانش ناچیز خود را در اختیار قرار خواهیم داد که با رضایتمندی شما امید آن را داشته باشیم که شاید وقتی دیگر با ما تماس بگیرید.