نفت مسجدسلیمان صفر- استقلال تهران صفر؛ زور استقلال به نفتی‌ها نرسید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال تهران از ساعت 20:30 امشب در هفته چهارم لیگ برتر و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند که این دیدار به تساوی بدون گل انجامید تا امتیازات میان زرد و آبی ها تقسیم شود.

در نیمه نخست و در دقیقه 21 ضربه حسین شنانی با پای چپ از کنار دروازه سیدحسین حسینی به شکل خطرناکی راهی اوت شد. در دقیقه 30 شوت دهقانی را حسینی راهی کرنر کرد. در دقیقه 38 ضربه کوین یامگا از داخل محوطه جریمه نفت به بیرون رفت تا این فرصت مناسب برای استقلال از دست برود.

در نیمه دوم و در دقیقه 48 ضربه ایستگاهی سعید مهری با اختلاف اندکی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. در دقیقه 53 ضربه پای چپ تماشایی علیرضا دهقانی را حسینی با تیزهوشی به کرنر فرستاد. در دقیقه 61 حرکت مهدی قایدی در عمق و ضربه او نتیجه ای نداشت و در برگشت هم ضربه محمد محبی را سعید جلیلی راد مهار کرد. در دقیقه 64 ضربه سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه را حسینی در آغوش گرفت.

در دقیقه 69 ضربه پای چپ محبی از داخل محوطه جریمه را جلالی راد جمع کرد.  در دقیقه 95 ضربه سر سجاد شهباززاده از بالای دروازه نفت راهی اوت شد. در ادامه هم تلاش بازیکنان دو تیم نتیجه ای را در پی نداشت تا امتیازات در حضور هواداران میزبان تقسیم شود. نفت به امتیاز 5 رسید و استقلال هم در جدول رده بندی 7 امتیازی شد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف